Epic GamesSteam

Dying Light 2 Coop Nasıl Oynanır?

Dying Light 2 Co-op oyununu Steam ve Epic Game Store’da nasıl oynayacağınızla ilgili rehberimize göz atın.

Steam ve Epic Games Store’da Dying Light 2 Co-op oynamak mı istiyorsunuz? Endişelenme, çünkü yalnız değilsin. DL2’nin ne çapraz oyun ne de nesiller arası desteği olmadığı için konsol oyuncuları, platformlar arasında arkadaşlarıyla bağlantı kurmakta zorlanıyor. Peki ya PC oyuncuları? Şans eseri, PC oyuncuları Steam veya Epic Game Store sürümlerinde arkadaşlarına katılabilir ve onlarla oynayabilir. Ancak bunun için tamamlamanız gereken bazı ön koşullar var. İşte Dying Light 2 Coop’u Steam ve Epic Games Store’da nasıl oynayacağınızla ilgili adım adım rehberimiz.

Dying Light 2 Coop Steam ve Epic Games’te Nasıl Oynanır?

Çok oyunculu moda başlamadan önce, birlikte oynamak isteyen oyuncuların Dying Light 2’de İşbirliği modunu açtıklarından emin olun. Şimdi, Epic Game Store’u kullanan bir oyuncuyla birlikte oynamak istiyorsanız, Epic Oyun hesabınızı oluşturmalı veya oturum açmalısınız. Yeni bir hesap oluşturduktan sonra, Epic Games’te oynamak istediğin arkadaşını ekle. Son olarak, arkadaşlarınızla DL2 Coop çok oyunculu oynamak için Steam hesabınızı Epic Games hesabınızla bağlayın.

epic games ve steam logoları yan yana

Epic Games ile Steam hesabınızı nasıl bağlayacağınızı bilmiyorsanız, forumdaki paylaşımımızdan yardım alabilirsiniz. https://oyunda.org/forum/epic-games/epic-games-ve-steam-hesabini-bir-birine-baglama#post-489

Co-op Epic Games ve Steam sürümlerinde şu şekilde oynayabilirsiniz:

İlk olarak Prologue‘u tamamlayarak Dying Light 2’de Coop çok oyunculu modunun kilidini açın.
İşbirliği açıldıktan sonra oyunu duraklatın ve “Epic Games ile oturum aç” seçeneğine tıklayın.
Dying Light 2’yi Steam istemcisinde çalıştırırken Epic Games hesabınıza giriş yapın.
Epic Games aracılığıyla arkadaşlarınızı davet etmek veya onlara katılmak için Steam arayüzü yerine Shift + F3 kısayol düğmelerine basın.
Arkadaşınızda Epic Game Store yerine Steam varsa Co-op modunu oynamak için yukarıdaki yöntemleri takip etmesini isteyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Epic GamesHaber

Marvel's Midnight Suns muhtemelen Epic Games Store'un bir sonraki ücretsiz oyunu olacak

Epic GamesKonsolRehber

Epic Games'te Oyun İadesi Nasıl Yapılır?

RehberSteam

Steam'de Arkadaş Nasıl Eklenir?

RehberSteam

Steam'de Yavaş İndirme Sorunu Nasıl Düzeltilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Legends Crossplay Oynanabilecek Mi?