Epic GamesKonsol

Epic Games Store Ödül Sistemini Devreye Sokuyor

Tüm Epic Games hesabı sahipleri, bir satın alma işlemi yaptıklarında programa otomatik olarak kaydolur. Tüm oyunlar, uygulamalar, DLC ve sanal para birimi, V-Bucks dahil, %5 Epic Rewards’a sayılacaktır. Ancak ödüller, kullanıcıların ödül bakiyesine hemen eklenmez, ilgili satın alma işlemi tamamlandıktan 14 gün sonra eklenir.

Daha Fazla Oku

Dying Light 2 Coop Nasıl Oynanır?

Valheim'de Ymir Flesh nasıl elde edilir?

Epic GamesSteam

Dying Light 2 Coop Nasıl Oynanır?

Dying Light 2 Co-op oyununu Steam ve Epic Game Store’da nasıl oynayacağınızla ilgili rehberimize göz atın. Steam ve Epic Games Store’da Dying Light 2 Coop oynamak mı istiyorsunuz? Endişelenme, çünkü yalnız değilsin. DL2’nin ne çapraz oyun ne de nesiller arası desteği olmadığı için konsol oyuncuları, platformlar arasında arkadaşlarıyla bağlantı kurmakta zorlanıyor. Peki ya PC oyuncuları? Şans eseri, PC oyuncuları Steam veya Epic Game Store sürümlerinde arkadaşlarına katılabilir ve onlarla oynayabilir. Ancak bunun için tamamlamanız gereken bazı ön koşullar var. İşte Dying Light 2 Coop’u Steam ve Epic Games Store’da nasıl oynayacağınızla ilgili adım adım rehberimiz.
Daha Fazla Oku

Epic Games Store Ödül Sistemini Devreye Sokuyor

Dark and Darker oyunu Steam'den geri çekildi

Epic GamesSandbox

Lego ve Epic Games yeni ortaklığını duyurdu

Lego ve Fortnite yapımcısı Epic Games bugün, genç oyuncular için güvenli bir alan oluşturmaya odaklanan “metaverse’in geleceğini şekillendirmek için uzun vadeli bir ortaklık” duyurdu. İkili bugün yaptıkları ortak açıklamada, “Aile dostu dijital deneyim, çocuklara güvenli ve pozitif bir alanda kendilerine güvenen yaratıcılar olmaları ve harika oyun fırsatları sunmaları için onları güçlendirecek araçlara erişim sağlayacak” dedi.
Daha Fazla Oku

Epic Games Store Ödül Sistemini Devreye Sokuyor

Dying Light 2 Coop Nasıl Oynanır?