Epic GamesHaber

Marvel's Midnight Suns muhtemelen Epic Games Store'un bir sonraki ücretsiz oyunu olacak

Şirketin devam eden Mega Satış promosyonunun bir parçası olarak bir sonraki Epic Games Store ücretsiz oyunu Marvel’s Midnight Suns olacak gibi görünüyor.

Bu bilgi her zaman güvenilir olan Dealabs’ın billbil-kun’undan geliyor. Oyunun önümüzdeki hafta Perşembe günü 6 Haziran’dan Perşembe günü 13 Haziran’a kadar indirilebileceğini söylüyor.

Daha Fazla Oku

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

Epic GamesKonsolRehber

Epic Games'te Oyun İadesi Nasıl Yapılır?

Birisi oyun iadesi yapabileceği birkaç neden vardır. Oyun beklentilerini karşılamıyor. Oyun, satın almadan önce oyuncunun düşündüğü gibi olmayabilir. Örneğin, oyunun oynanışı, hikayesi veya grafikleri oyuncunun beklentilerini karşılamayabilir. Oyun hatalı veya bozuk. Oyun, teknik sorunlardan dolayı oynanamaz durumda olabilir. Örneğin, oyun sık sık çöküyor olabilir, kare hızı çok düşük olabilir veya oyun içi hatalar olabilir. Oyuncu oyundan memnun değil. Oyun oyuncunun zevkine uymayabilir. Örneğin, oyun çok zor olabilir, çok kısa olabilir veya oyuncunun ilgisini çekmeyebilir.
Daha Fazla Oku

Soulmask Hızlı Seyahat Rehberi - Portallar Nasıl Kullanılır?

Minecraft'ta Bebek Köylülerin Büyümesi Ne Kadar Sürüyor?

Epic GamesKonsol

Epic Games Store Ödül Sistemini Devreye Sokuyor

Tüm Epic Games hesabı sahipleri, bir satın alma işlemi yaptıklarında programa otomatik olarak kaydolur. Tüm oyunlar, uygulamalar, DLC ve sanal para birimi, V-Bucks dahil, %5 Epic Rewards’a sayılacaktır. Ancak ödüller, kullanıcıların ödül bakiyesine hemen eklenmez, ilgili satın alma işlemi tamamlandıktan 14 gün sonra eklenir.
Daha Fazla Oku

Marvel's Midnight Suns muhtemelen Epic Games Store'un bir sonraki ücretsiz oyunu olacak

Sony'nin En Çok Kar Ettiren Konsolu

Epic GamesSteam

Dying Light 2 Coop Nasıl Oynanır?

Dying Light 2 Co-op oyununu Steam ve Epic Game Store’da nasıl oynayacağınızla ilgili rehberimize göz atın. Steam ve Epic Games Store’da Dying Light 2 Coop oynamak mı istiyorsunuz? Endişelenme, çünkü yalnız değilsin. DL2’nin ne çapraz oyun ne de nesiller arası desteği olmadığı için konsol oyuncuları, platformlar arasında arkadaşlarıyla bağlantı kurmakta zorlanıyor. Peki ya PC oyuncuları? Şans eseri, PC oyuncuları Steam veya Epic Game Store sürümlerinde arkadaşlarına katılabilir ve onlarla oynayabilir. Ancak bunun için tamamlamanız gereken bazı ön koşullar var. İşte Dying Light 2 Coop’u Steam ve Epic Games Store’da nasıl oynayacağınızla ilgili adım adım rehberimiz.
Daha Fazla Oku

Marvel's Midnight Suns muhtemelen Epic Games Store'un bir sonraki ücretsiz oyunu olacak

Epic Games'te Oyun İadesi Nasıl Yapılır?

Epic GamesSandbox

Lego ve Epic Games yeni ortaklığını duyurdu

Lego ve Fortnite yapımcısı Epic Games bugün, genç oyuncular için güvenli bir alan oluşturmaya odaklanan “metaverse’in geleceğini şekillendirmek için uzun vadeli bir ortaklık” duyurdu. İkili bugün yaptıkları ortak açıklamada, “Aile dostu dijital deneyim, çocuklara güvenli ve pozitif bir alanda kendilerine güvenen yaratıcılar olmaları ve harika oyun fırsatları sunmaları için onları güçlendirecek araçlara erişim sağlayacak” dedi.
Daha Fazla Oku

Minecraft'ta Bebek Köylülerin Büyümesi Ne Kadar Sürüyor?

Minecraft Antik Şehir Rehberi