Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring: Bloody Slash Ash Of War Nerede Bulunur?

Bloody Slash, Elden Ring’deki düşmanlara kanama uygulayan güçlü bir beceridir. Bulmakta sorun yaşıyorsanız, bu Elden Ring: Bloody Slash Ash Of War  rehberimiz size yardımcı olabilir.

Elden Ring‘in savaş sistemi, Souls serisinin inanılmaz zorluğunun devamı niteliğindedir. Pek çok farklı hasar türü ve durum etkisi vardır, bu da aynı sorunu sunan düşmanlara karşı savaşırken mükemmel bir şekilde dirençli bir karaktere sahip olmayı imkansız kılar. Bir düşman sizin zayıflığınızı hedef aldığında savaşı zorlaştırabilirken, en zorlu patronları bile parkta gezdirmek için kullanılabilir.

Oyundaki tüm durum efektleri arasında, kanama açık ara en ünlüsüdür. Oluşturması biraz zaman alsa da, düşmanın sağlığının belirli bir yüzdesine hasar vererek en süngerimsi patronları bile hızla yere serer. Pek çok silah doğal olarak kanama birikmesine neden olurken, oyuncular kanamaya neden olacak şekilde silahları yeniden dövebilir veya kanamaya neden olan belirli Ashes of War kullanabilirler.

Bloody Slash Ash Of War Nasıl Bulunur?

Bu Ash of War çok güçlü ve Limgrave’de bulunduğu için oyunun başlarında inanılmaz derecede erken elde edilebilir. Kıtanın doğu tarafına, küçük bir kale olan Fort Haight’a gidin, oyuncular Kenneth Haight için yan görevi bitirmek için dışarı çıkıp tamamlayabilirler. Kaleye girmeden önce, kalenin sağ dış tarafında bir Altın Tohum olduğuna da dikkat edilmelidir.

elden ring Bloody Slash Ash Of Warun bulunduğu yeri gösterir harita

Kalenin içi nispeten küçüktür ve merkezi avlu en geniş alandır. Avluyu boşaltın ve oyuncuların üst duvarlara tırmanmasını sağlayan bir rampa bulmak için sol tarafa gidin. Burada, rampanın tepesine ulaştığınızda size saldırmaya başlayacak daha büyük bir Godrick Şövalyesi göreceksiniz. Bloody Slash Ash of War’ı düşürmesi için bu daha güçlü şövalyeyi yenin. Bu düşmanı yendikten sonra kaleye doğru ilerlemek, Dectus Madalyonu’nu (solda) bulmanızı sağlayacaktır.

Bloody Slash Ash of War’ı Kullanma

Bu Ash of War, devasa kılıçlar dışında, Ashes of War ile geliştirilebilen herhangi bir kılıçla donatılabilir. Bu becerinin kullanımı 6 FP’ye mal olur ve kılıcınızı kendi kanınızla kaplamak için kendi sağlığınızın küçük bir yüzdesini tüketir. Bu, bir beceri için karanlık bir fikir olsa da, sonraki hasar ve kanama oluşumu inanılmaz derecede faydalıdır. Bu becerinin verdiği hasar, doğrudan gizemli statünüze göre ölçeklenir ve erken oyun gizemli yapıları için mükemmel bir seçimdir.

Bir silaha Bloody Slash Ash Of War aşılandığında, aynı zamanda Blood afinitesini de kazanarak kanama oluşumu sağlar ve hasarını arcane statınızdan ölçeklendirir. Bir silah kan afinitesine sahip olduğunda, diğer istatistiklerinizden ölçeklendirmesi düşecektir, bu da bunu gizemliden farklı istatistiklere odaklanan yapılar için ideal yapmaz. Becerinin kendisi iki ucu keskin bir kılıç olsa da, düşmanlarınıza verdiğiniz hasar her zaman sizin aldığınız hasardan çok daha ağır basacaktır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

Rol OyunuUzay Temalı Oyunlar

Star Citizen 700 Milyon Dolarlık Rekoru Kırdı ve Hala Yayınlanma Tarihi Belli Değil

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Resident Evil 4 Remake’de Ramon’un portresi nasıl tahrip edilir?