Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring Collapsing Stars Nerede Bulunur?

Collapsing Stars, Elden Ring’de güçlü bir yerçekimi büyüsüdür, ancak onu bulmak zor olabilir. Collapsing Stars’ı nerede bulacağınızı ve nasıl kullanacağınızı açıkladığımız rehberimiz için okumaya devam edin.

Elden Ring, büyü kullanıcılarının keşfetmesi için çok çeşitli büyülere sahiptir ve daha güçlü büyüleri kullanmak için daha fazla zeka gerektirir. Tüm büyüler, düşmanlarınıza zarar vermenin ötesinde her birinin kendine özgü etkileri olan farklı kategorilere ayrılır.

Bu büyü gruplarından biri, özellikle General Radahn’dan Yerçekimi büyüsü olarak bilinir. Bu yerçekimi büyüleri genellikle mor ve siyah bir görünüme sahiptir ve çarpma anında düşmanınızın konumunu etkileyebilir. Collapsing Stars, Radahn’ın kendisi tarafından kullanılan güçlü yerçekimi büyülerinden biridir ve oyuncuların bu büyüyü bulmadan önce onu yenmesini gerektirir.

Collapsing Stars Nerede Bulunur?

Oyuncuların Radahn ile dövüştüğü arena, patron dövüşünün dönüştüğü devasa savaşa uygun devasa bir adadır. Boss arenalarının çoğu, yalnızca oyuncuların savaşmak için yeterli alana sahip olması içindir, ancak Radahn’ınki, kıtanın geri kalanına uçurum boyunca yukarı kuzey kesiminde bir sır olarak kalacak kadar büyüktür. Uçurumun kenarında bir kapı bulmak için adanın ucuna gidin ve Savaş Ölüleri Yeraltı Mezarlarını bulmak için girin.

Collapsing Stars elden ring haritasında nerede bulunabileceğini gösteren bir ekran görüntüsü

Yeraltı Mezarlarının içinde, zindanın geri kalanını geçmeden önce dinlenmek için bir lütuf yeri olacak ve biraz Scarlet Rot direnci veya iyileştirici getirdiğinizden emin olun. Hayalet düşmanların savaştığı ilk büyük odaya girmek için yer altı mezarlarının derinliklerine inin. Yollarından uzak durmaya çalışın ve aşağıdaki alana düşecek bir açıklık bulmak için sol duvar boyunca bakın. Alt bölge, Scarlet Rot ile kaplanan zeminin yanı sıra savaşan daha fazla hayaletimsi düşmanla dolu. Ortaya doğru bir sandık bulmak için aşağı inin ve girdiğiniz yerden odanın arkasına gidin. Etrafınızdaki hayaletimsi savaştan kaçarken sandığı açın ve Collapsing Starsı elde etmek için yağmalayın.

Collapsing Stars Nasıl Kullanılır?

Collapsing Stars kullanmak için 36 Zeka gerektirir, bir yuva kaplar ve her kullanım için 18 FP’ye mal olur. Bu büyü, diğerlerinden biraz daha uzun bir kullanım süresine sahiptir ve oyuncunun küreleri fırlatmadan önce asasını yere çarpmak için hareket etmeyi bırakmasını gerektirir. Tüm küreler kilitli hedeflerini izleyecek ve ayrı ayrı hasar verecek, bu da tüm kürelerin tam hasar vermesi için vurmasını gerektirecek.

Collapsing Stars'in elden ringte nasıl kullanılacağını gösteren bir ekran görüntüsü

Küçük veya orta boy bir düşman bu büyü tarafından vurulursa ve yaşarsa, yerçekimi büyüsü onları hafifçe daireye doğru çeker. Bu, savaş sırasında düşmanınızın konumunu manipüle etmek veya bir sonraki büyünüzü hazırlamak için sersemletilip hareket ettirilmelerinin kısa süresinden yararlanmak için kullanılabilir. Bu büyünün verdiği hasar, Meteorite Asası tarafından yapıldığında önemli ölçüde artar ve inanılmaz miktarda hasar vermesini sağlar.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

Rol OyunuUzay Temalı Oyunlar

Star Citizen 700 Milyon Dolarlık Rekoru Kırdı ve Hala Yayınlanma Tarihi Belli Değil

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring: Bloody Slash Ash Of War Nerede Bulunur?