Moba

Heroes Evolved, 6. yıldönümünde oyuna eklediği içerikler

Heroes Evolved, 6. yıldönümünde yeni kahraman, çift biçimli dış görünümler, oyun içi güzellikler ve daha fazlasını ekliyor

Netdragon, iOS ve Android’de stüdyonun aksiyon dolu 5’e 5 MOBA oyunu Heroes Evolved’in 6. yıl dönümünü kutluyor. Özellikle oyuncular tonlarca oyun içi özelliğin yanı sıra yeni bir kahraman, çift biçimli görünümler ve çok daha fazlasını dört gözle bekleyebilirler.

Heroes Evolved’in 6. yıl dönümü şenlikleri sırasında oyuncular, sadece 6. Yıl Kutlamaları etkinliğine katılarak özel bir yıldönümü görünümü olan Minos – Car Mechanic’i kazanmayı sabırsızlıkla bekleyebilirler. Sıralamalı Maçlarda rekabet etmek, oyunculara ilk özel Süper Lig görünümü Dr. Madd – Poison Destroyer’ı sunmanın yanı sıra 6. Yıldönümü Süper Liginde Tahmin Etme etkinliğine katılarak da sunulacak. Ek olarak, geri dönen hayranlar için kahraman ve lüks destansı görünüm seçim paketleri de hazır. Ve son olarak, efsanevi dövüşçü Khaos, mücadeleye yeni bir kahraman olarak katılıyor – tüm bunlar, Asura ve Freya için ilk çift biçimli dış görünümler de oyuna eklenecek.

Geçtiğimiz 6 yıl boyunca verdikleri destek için bir “teşekkür” olarak bu Nisan ayında oyuncuları bekleyen tonlarca başka eşantiyon var. Bir ay süren kutlamaların tüm eğlencesine katılmak istiyorsanız, Android cihazlar için Google Play Store’dan ve iOS App Store’dan Heroes Evolved’i indirerek bunu yapabilirsiniz. Uygulama içi satın alımlarla oynaması ücretsiz bir oyundur.

‎Heroes Evolved
‎Heroes Evolved
Geliştirici: NetDragon Websoft Inc
Fiyat: Ücretsiz+
Heroes Evolved
Heroes Evolved
Geliştirici: Netdragon Websoft Inc,
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
HaberMoba

Gigantic: Rampage Edition Epic Games Store'da Ücretsiz Deneme Haftasına Başlıyor

League of LegendsMoba

League of Legends: Arena 2v2v2v2 Modu Sıralama Sistemi Açıklaması

League of LegendsMobaRehber

League Of Legends'ta Radiant Virtue Nedir? Detaylı Açıklama

League of LegendsMobaRehber

Wild Rift siyah ekran sorunu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
MotoGP 23’ün yeni duyuru fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi belli oldu