Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Moba

Heroes Evolved, 6. yıldönümünde oyuna eklediği içerikler

Heroes Evolved, 6. yıldönümünde yeni kahraman, çift biçimli dış görünümler, oyun içi güzellikler ve daha fazlasını ekliyor

Netdragon, iOS ve Android’de stüdyonun aksiyon dolu 5’e 5 MOBA oyunu Heroes Evolved’in 6. yıl dönümünü kutluyor. Özellikle oyuncular tonlarca oyun içi özelliğin yanı sıra yeni bir kahraman, çift biçimli görünümler ve çok daha fazlasını dört gözle bekleyebilirler.

Heroes Evolved’in 6. yıl dönümü şenlikleri sırasında oyuncular, sadece 6. Yıl Kutlamaları etkinliğine katılarak özel bir yıldönümü görünümü olan Minos – Car Mechanic’i kazanmayı sabırsızlıkla bekleyebilirler. Sıralamalı Maçlarda rekabet etmek, oyunculara ilk özel Süper Lig görünümü Dr. Madd – Poison Destroyer’ı sunmanın yanı sıra 6. Yıldönümü Süper Liginde Tahmin Etme etkinliğine katılarak da sunulacak. Ek olarak, geri dönen hayranlar için kahraman ve lüks destansı görünüm seçim paketleri de hazır. Ve son olarak, efsanevi dövüşçü Khaos, mücadeleye yeni bir kahraman olarak katılıyor – tüm bunlar, Asura ve Freya için ilk çift biçimli dış görünümler de oyuna eklenecek.

Geçtiğimiz 6 yıl boyunca verdikleri destek için bir “teşekkür” olarak bu Nisan ayında oyuncuları bekleyen tonlarca başka eşantiyon var. Bir ay süren kutlamaların tüm eğlencesine katılmak istiyorsanız, Android cihazlar için Google Play Store’dan ve iOS App Store’dan Heroes Evolved’i indirerek bunu yapabilirsiniz. Uygulama içi satın alımlarla oynaması ücretsiz bir oyundur.

‎Heroes Evolved
‎Heroes Evolved
Geliştirici: NetDragon Websoft Inc
Fiyat: Ücretsiz+
Heroes Evolved
Heroes Evolved
Geliştirici: Netdragon Websoft Inc,
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
League of LegendsMobaRehber

League Of Legends'ta Radiant Virtue Nedir? Detaylı Açıklama

League of LegendsMobaRehber

Wild Rift siyah ekran sorunu

League of LegendsMoba

League of Legends Zor Bir Oyun Mu?

League of LegendsMoba

League of Legends her bilgisayarda oynanır mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
MotoGP 23’ün yeni duyuru fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi belli oldu