AksiyonRol Oyunu

Aksiyon RPG Atlas Fallen için yeni bir fragman yayınlandı

Aksiyon RPG Atlas Fallen için yeni bir fragman yayınlandı; etkileyici savaş sistemi ortaya çıktı. Deck13 Interactive tarafından geliştirilen (The Surge’un yaratıcıları) bu son oyun, Focus Entertainment tarafından yayınlanacak ve 10 Ağustos’ta PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S platformlarında piyasaya çıkacak.

Atlas Fallen, oyuncuları yıkılmış, kumlarla kaplı bir dünyaya taşıyacak. Oyunun amacı, gizemli Eldiven’in süper insan gücünü kullanarak zorba ve her şeye gücü yeten bir tanrıyı yenmektir. Kumlar, üç güçlü silaha dönüştürülerek kontrol altına alınacak.

Atlas Fallen Savaş Sistemi Videosu

Atlas dünyasında 151 Essence Taşı bulunacak ve bunlar geniş bir ekstra etki ve yetenek yelpazesine erişim sağlayacak. Oyuncular, saldırgan oynanışı tercih ediyor ya da kalkanlar, debufflar ve iyileştirme kullanıyor olsun, Essence Taşlarını istedikleri gibi birleştirerek kişiselleştirilmiş bir deneyim yaratabilecekler.

Bu araçlar, oyuncuların oyunun etkileyici bestiyaryasına karşı savaşmalarını sağlayacak. Ayrıca temel hikaye kampanyası içinde 2 oyunculu çevrim içi işbirliği modu da bulunacak.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Açık DünyaRol Oyunu

Assassin's Creed Shadows'ın Haritası Valhalla'dan Küçük Mü?

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir