Korku

Güvenilir bir sızantıya göre Resident Evil 9’un çıkış tarihi ortaya çıktı

Resident Evil 9 çıkış tarihi güvenilir bir sızıntı tarafından ortaya atıldı. Güvenilir Resident Evil sızıntısı Dusk Golem, Resident Evil 9’un 2025 çıkış tarihi ile 2024’te resmi olarak açıklanabileceğini iddia ediyor. Daha önce duyurulmamış Resident Evil bilgilerini doğru bir şekilde ifşa eden güvenilir sızıntı Dusk Golem’e göre, Capcom birkaç Resident Evil projesi üzerinde çalışıyor ve ilki 2024’te ortaya çıkabilir.

İçeriden biri, Resident Evil 9’un muhtemelen önümüzdeki yıl tanıtılacağını ve bir yıl sonra 2025’te piyasaya sürüleceğini belirtiyor. Bu kişi ne yazık ki oyunla ilgili başka bir ayrıntı paylaşmadı. Bu merakla beklenen yeni korku oyununda yer alacak ortamı veya kahramanları hala bilmiyoruz, ancak bazı söylentilere göre, Chris Redfield bu yaklaşan hikayede önemli bir rol oynayabilir.

Resident Evil 7 ve Resident Evil Village’ın kahramanı Ethan Winters, Village’ı yenenlerin bildiği sebeplerden dolayı muhtemelen bir sonraki oyunda görünmeyecek. Capcom’un Winters’ı dahil etmek için bazı garip fikirler bulma şansı var, ancak bir sonraki Resident Evil oyununun bir kez daha Winters aile hikayesi etrafında döneceğinden şüpheliyiz.

resident evil 9 çıkış tarihi sızdırıldı

Sonuç olarak, bir sonraki Resident Evil oyunu hakkında daha fazla şey öğreneceğimiz için kesinlikle heyecanlıyız çünkü son birkaç sürüm, Resident Evil 4’ün en yeni versiyonu bile oldukça yıldız oldu. Resident Evil 9 yakın zamanda gelmeyecek ve her zaman olduğu gibi, söylentiler ve sızıntılarla ilgili olarak, resmi bir onay alana kadar bilgileri biraz şüpheyle değerlendirmenizi öneririz.

Resident Evil 9 PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’de piyasaya sürülmelidir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
HaberKorkuMacera

Until Dawn Remake PC'ye geliyor, Bilinen Tüm Detaylar Burada

HaberKorku

Silent Hill 2 Remake Ne Zaman Çıkıyor? Tarih Onaylandı!

HaberKorku

Resident Evil'de İki Yeni Remake Üzerinde Çalışılıyor

HaberKorku

Silent Hill Canlı Yayını 30 Mayıs'ta, Programda Neler Var?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Resident Evil 4 Remake Mercenaries Modu Nasıl Açılır?