Red Dead Redemption 2Rehber

Red Dead Redemption 2: Göktaşları Nerede Bulunur?

Red Dead Redemption 2’nin devasa haritasında tonlarca sır ve gizli öğe var ve oyuncuların bulması için üç gizli meteor var.

Red Dead Redemption 2 inanılmaz derecede popüler bir oyun olmaya devam ediyor. Oyuncular, oyunun göktaşları gibi bulunması zor öğeleri ve koleksiyon parçalarıyla ilgili her türlü bilgiye ilgi duymaya devam ediyor. Bunu akılda tutarak, bu güncelleme oyunculara en iyi bilginin sunulmasını sağlamak için bu konuya bir video rehber ekliyor.

Red Dead Redemption 2 inanılmaz bir haritaya sahip. Bu devasa alan tonlarca NPC, iş, rastgele etkinlik, bir RDR2 mamutu ve birçok sırrı barındırıyor. Ancak en büyük sırlardan biri, düşen meteorların üçünün de yeridir.

Red Dead Redemption 2’deki Meteorlar

Red Dead Redemption 2‘deki Paskalya yumurtalarının bazıları ürkütücü olsa da, bazıları eğlenceli olabilir ve ilginç yan görevler oluşturabilir. Meteorit yan görevi oyunculara ilginç bir oyun içi buff kazandırıyor ve yapması çok kolay. Bu uzay taşları için haritayı araştırmaya başlamak için oyuncuların öncelikle ne arayacaklarını bilmeleri gerekiyor. Gerçek hayatta olduğu gibi, bu meteorlar Dünya’ya çarptı ve bu süreçte ortalığı karıştırdı. Oyuncuların meteor parçalarını toplamak için bozulmuş zemin aramaları gerekecek.

Meteor Evi: Red Dead 2’deki İlk Göktaşının Yeri

İlk Meteorit Meteor Evinde bulunabilir. Bu küçük ev, Red Dead Redemption 2 haritasının en kuzeydoğu kısmında, Roanoke Vadisi’ndeki Brandywine Drop’un batısında yer alır. Terk Edilmiş Ticaret Karakolu’nun hemen güneyindedir.

Meteor Evi Red Dead 2'deki İlk Göktaşının Yeri_1400_700

Burada küçük bir ev olacak; oyuncuların Meteor Evi’ne girmeleri gerekecek ve burada bir göktaşı tarafından vurulan evin önceki sahiplerini bulacaklar. Oyuncular, odanın etrafına dağılmış püre haline getirilmiş insan vücudu parçalarını kazmayı göze alabilirlerse, zemindeki dumanlı deliğe gömülü ilk meteoru bulacaklar.

RDR2 Krateri: Red Dead 2’de İkinci Meteorun Yeri

Meteor Evinden sonra oyuncular biraz kuzeybatıya doğru gitmek isteyeceklerdir. Ağaçların arasına gömülmüş yuvarlak, temizlenmiş, tüm otlardan ve bitki yaşamından arındırılmış bir arazi parçası vardır. Ortasında bir uzay kayası parçası var. Red Dead Redemption 2 oyuncuları ikinci parçayı burada bulacak.

RDR2 Krateri Red Dead 2'de İkinci Meteorun Yeri_1400_700

İkinci parçaya sahip olduklarında oyuncular sıcak ortamlarda ısıya maruz kalmayı azaltan bir güçlendirme kazanacaklar. Envanterlerindeki meteoritin açıklamasında kayaları satmaları söylense de, buff için onları ellerinde tutmak daha iyidir; tanesi yalnızca 30 dolara satılıyor. RDR2’de altın toplamanın bundan çok daha iyi yolları var, bu yüzden bu nadir eserleri elinizde tutun.

Red Dead 2’de Üçüncü Meteoritin Yeri

Üç numaralı meteorun yeri tam bir gizem; Red Dead 2’nin en büyük sırlarından biri. Oyuncular haritayı didik didik ederek meteoru arıyor ancak meteor son derece iyi gizlenmiş görünüyor. Meteorun envanter listesinde oyuncuların “üçten ikisine” sahip olduğu yazsa da, henüz kimse oyunda üçüncüyü bulamadı. Umarız birileri yakında onu bulabilir; belki de sadece iki parçadan daha büyük bir ısı azaltımı sağlar.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Marvel’s Spider-Man 2’de Venom Simbiyot Güçlerini geri alabilir misiniz?