Red Dead Redemption 2RehberRol Oyunu

Red Dead Online’da Madam Nazar Nasıl Bulunur?

#RedDeadRedemption2 , oyuncuların çevrimiçi modda Koleksiyoncu olmasına izin verir, ancak bunun için oyuncuların #MadamNazar ‘ı bulması gerekir.

Red Dead Redemption Koleksiyoncunun rolünü almak isteyen 2 oyuncunun Madam Nazar adıyla belirli bir NPC bulması gerekecek. Başlangıçta onu bulmak ve görev çizgisine başlamak oyuncunun haritasında işaretlendiği için kolay olsa da, sonraki ziyaretler biraz daha sizi zorlayacaktır.

Bunun nedeni, Madam Nazar’ın Red Dead Redemption 2’nin çevrimiçi haritasında günlük olarak hareket etmesi ve her gün rastgele 12 konumdan birinde olmasıdır. Neyse ki, oyuncuların onu daha kolay bulmak için kullanabileceği birkaç ipucu var, bu da Koleksiyoncu Kariyerinde ustalaşmak isteyenler için kullanışlı olacaktır.

Oyuncu teorik olarak 12 yere gidebilse de, Red Dead Online’ın haritası oldukça büyük ve bu çok büyük bir zaman almış olacak. Bu nedenle, Madam Nazar’ı bulmak için bu hilelerden birini kullanmak muhtemelen daha iyidir. Bugün, New York’taki Heartlands’de, Dakota nehrinin hemen yanında bulunuyor.

İlk olarak, oyuncu Madam Nazar’dan bir koleksiyon haritası satın aldıysa, onu kullanarak tam yerini gösterecektir. Ancak oyuncular dikkatli olmalıdır, çünkü böyle yapmak oyuncunun aktif olduğu önceki koleksiyoncuların üzerine yazacaktır. Bir haritayı sonlandırmadan önce bitirmek en iyisidir, çünkü bunu yapmak en etkili yoldur. Onu bulmanın bir başka yolu, henüz yamalanmamış olan iyi bilinen bir hileyi kullanmaktır. Bu hile, oyuncu istendiğinde gerçekleşir ve bir ödül alırlar. Bu koşullar yerine getirilirse, 12 konumunun tümü haritada görünerek oyuncunun bir kerede birini kontrol etmesini sağlar.

Madam Nazar’ı bulmak için belki de en yararlı araç, diğer oyuncuların sıkı çalışmasıdır. Reddit üzerinden oyuncular, Madam Nazar’ın konumu da dahil olmak üzere Red Dead Online’daki tüm günlük olaylar hakkında bilgi almak için r / RedDeadDailies’i ziyaret edebilirler. Buna ek olarak, @MadamNazarIO Twitter gönderileri şeklinde bilgi için daha odaklı bir bilgi noktası var. Her gün Madam Nazar Twitter’ı tam konumu ile güncelliyor, bu da koleksiyoncuların bilgilerini alması için Twitter’ı ideal bir site haline getiriyor.

Umarım bu ipuçları oyuncuların sürekli olarak Madam Nazar’ı bulmasına yardımcı olur, çünkü Red Dead Online’ın geniş haritasındaki vahşi kaz kovalamacasına gitmek oldukça sıkıcı olabilir. Koleksiyoncu rolü oldukça önemlidir, bu yüzden Madam Nazar’ı nasıl bulacağınızı bilmek de aynı derecede önemlidir.

Read Dead Redemption 2 şimdi PC, PS4, Stadia ve Xbox One için kullanılabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
BiomutantRehber

Biomutant'ın İlk Bossu Porky Puff Nasıl Yenilir?

BiomutantRehber

Biomutant: Mutations Hakkında Bilmeniz Gerekenler

BiomutantRehber

Biomutant'ta En İyi Two-Handed Crush Silahı

Minecraft

Minecraft Redstone Lamp Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fallout 76 – Marine Armor Helmet Nasıl Alınır?