RehberRol Oyunu

Palworld’de Yün ve Kumaş Alma Rehberi

Palworld’ün erken aşamalarında sıklıkla kullanacağınız iki önemli kaynak, yün ve kumaştır. Yün, temel bileşenlerden biri olan kumaş üretmenin yanı sıra, düşme hasarını önleyen Glider gibi nesnelerin ve elbisenin de yapımında kullanılır. Ancak oyunda, yün nerede bulunur ve kumaşa nasıl dönüştürülür hakkında net bir açıklama yoktur. Bu rehberde size her ikisini de anlatacağım.

Yün Nasıl Edinilir?

Palworld’de yün aşağıdaki Pal’ları avlayarak veya yakalayarak elde edilebilir:

  • Lamball
  • Cremis
  • Melpaca

Başka yün düşüren Pal’lar da olabilir, ancak bu üçü en yaygın olanlarıdır ve erken bölgeler Lamball’larla doludur. Ayrıca üssünüze çiftlik kurup içine Lamball koyarsanız, sürekli yün üretirler. Hatta bir süre sonra o kadar fazla yününüz olur ki, depoyu kontrol altında tutmak için çiftliği yıkmayı veya Lamball’ları işgücünüzden çıkarmanız gerekebilir.

palworld yün ve kumaş

Kumaş Yapımı

Yününüz olduktan sonra, teknoloji ağacının 3. seviyesinde açılan bir tezgahta Kumaşa dönüştürebilirsiniz. Kumaş tek başına pek işlev görmez, ancak Glider ve Soğuk/Sıcak Hava Elbisesi gibi birçok faydalı eşya yapmak için kullanılabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked'da Para Kasma Açığı Keşfedildi

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

7.3
İncelemeRol Oyunu

No Rest for the Wicked İnceleme

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Palworld’de Pals Besleme ve Yönetme