Rol Oyunu

Albion Online’a Türkçe Dil Desteği Geliyor

Albion Online, Sandbox Interactive tarafından geliştirilen popüler bir fantezi sandbox MMORPG’sidir. Oyun, Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki oyuncular için optimize edilmiş yeni bir Albion Europe sunucusunu başlatmaya hazırlanıyor. Sunucu, 12 Mart 2024 tarihinde yayına girecek ve oyunculara Albion dünyasında taze bir başlangıç yapma fırsatı sunacak. Ayrıca, bölgeye özel olarak zamanlanmış etkinlikler, daha iyi bağlantı hızları, düşük gecikme süresi ve daha iyi ping sunacak.

2017’de Albion West (şimdi Albion America) sunucusunun ve 2023’te Albion East (şimdi Albion Asia) sunucusunun başlatılmasının ardından Albion Europe sunucusu, üçüncü bölgesel sunucu olacak ve Türkçe ve Arapça dil desteği sunacak.

Sunucu, dünya genelindeki oyuncuların kullanımına açık olacak ve tek bir hesapla PC, Mac, Linux, Android ve iOS cihazlarında oynanabilecek.

Oyuncular, Albion Europe sunucusuna erken erişim kazanmak için Kurucu Paketler satın alabilir ve 3 Nisan 2024 tarihinde başlayacak Kapalı Beta’ya erişim sağlayabilirler. Kurucu Paketler ayrıca Albion East sunucusuna erişim, mevcut karakter ve lonca adlarını koruma yeteneği ve Altın (oyunun premium para birimi), Premium (oyun içi ilerlemeyi hızlandırır) ve Kurucu özel ad etiketleri, avatarlar, mobilyalar ve süs eşyaları gibi çeşitli oyun içi öğeleri içerir.

Özel “Albion Europe” sayfası:

Albion Europe sunucusunun özellikleri:

  • Tüm oyuncuların eşit bir zeminde başlayabileceği taze ve dokunulmamış bir oyun sürümü
  • Mevcut ABD ve Asya sunucularından tamamen bağımsız bir oyun dünyası
  • Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki tüm oyuncular için büyük ölçüde iyileştirilmiş bağlantı hızları ve ping
  • Bölge için oyun ve sunucu etkinliklerinin (bölge savaşları, Kristal Ligi, Lonca Savaşları, bakım vb.) optimize edilmiş zamanlaması .

Cehenneme hoş geldiniz!

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
KonsolPlaystationRol Oyunu

Sea of Thieves'in PS5'te Dikkat Çeken Ön Sipariş Başarısının Sebepleri

Açık DünyaAksiyonRol Oyunu

Grand Theft Auto 6 Gelişmenin Son Aşamalarında. Rockstar Geliştiricileri Ofislere Dönüyor

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2 : Bannerlord'da Yetenekler Nasıl Sıfırlanır?

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount and Blade 2: Bannerlord'da Cellat Baltası Nasıl Elde Edilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Lost Ark Telefonlardan Oynanabilecek