Hack & SlashPath of Exile

Path of Exile 2 Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Path of Exile, özellikle yeni oyuncular için, bu oyuna yeni başlayanlar için dünyanın en zor oyunu olarak adlandırılıyor. Geniş sınıf seçenekleri, her sınıfta 2-3 adet alt sınıf, ekrana sığmayan pasif yetenek ağacı ve tonlarca içerikle karmaşık bir oyun olan POE ( Path of Exile) yolun sonuna geliyor. Path of Exile’ı bitirdik, hallettik! şimdi Path of Exile 2’yi bekliyoruz. Path of Exile’da çalışan bir build yapabilen, özellikle bunu para yatırmadan yapabilen profesör ilan edilmeli. Para yatırıp oyun içi para birimleriyle takasla builde uygun eşya alanlar dahi bazı durumlarda buildi çalıştıramıyor.

Şimdi gelelim Path of Exile 2’nin ne zaman çıkış yapacağı ile ilgili bilgilere…

Path of Exile 2 Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Path of Exile 2 için tahmini çıkış tarihi en erken 2025’in başlarında olacaktır. Kapalı beta, 7 Haziran 2024 Cuma günü başlatılacak ve önceki oyunun ön lansman yol haritası göz önüne alındığında, bu sürenin bir süre devam etmesi muhtemeldir. Path of Exile 2, PC ve MacOS için yanı sıra konsol kullanıcıları için PlayStation 5 ve Xbox Series X|S üzerinde de sunulacak.

İlk Path of Exile kapalı beta sürümü Ağustos 2011 tarihinde başladı ve açık beta Ocak 2013 tarihinde başladıktan sonra oyun Ekim 2013 tarihinde piyasaya sürüldü.

Path of Exile 2 oyun direktörü Jonathan RogersExileCon 2023 etkinliğinde şunları açıkladı: “Bitiş çizgisine yaklaşmak için inanılmaz derecede heyecanlıyız, ancak henüz tam olarak orada değiliz. Bu konuda acele etmemeye ve doğru yapmaya kararlıyız.” Bu nedenle, Path of Exile 2 için sabit bir çıkış tarihi, Grinding Gear Games’in kapalı beta testine verilen tepkiyi görmesine bağlı olarak belirlenmeyecektir.

Bunun yanı sıra, Grinding Gear Games, geliştirme sürecinin umduklarından biraz daha uzakta olduğunu da belirtti, bu nedenle Path of Exile 2’nin hazır olana kadar uzun bir bekleyiş bekliyoruz.

Path of Exile 2 beta çıkış tarihi ise 7 Haziran 2024 Cuma günü başlayacak. Şu anda oyuncuların nasıl katılabileceğine dair bilgi yok, ancak ilk Path of Exile oyununun kapalı beta testi, bir destekçi paketi satın alan oyuncular için kullanılabilir durumdaydı. Grinding Gear Games’in ücretsiz oynama modelini sürdürmesi nedeniyle, muhtemelen Path of Exile 2 için benzer bir seçenek sunulacaktır.

Bu beta tarihi, oyun direktörü Jonathan Rogers tarafından ExileCon 2023 etkinliğinde duyuruldu. Ayrıca oyuncuların katılmak için kayıt olabileceği veya ilk kapalı beta test turunun ardından Path of Exile 2 açık beta dönemi olabileceği de mümkündür. Katılmak için nasıl bilgileri açıklandığında bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Güncelleme: 24/03/2024 tarihinde konuya ekleme yapıldı

Path of Exile 2 ile ilgili ayrıca aşağıdaki bağlantılara da göz atabilirsiniz. (Forum Sitemiz)

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hack & SlashPath of Exile

Path of Exile: Necropolis Yayınlandı

Diablo 4Hack & SlashXbox

Diablo 4, Xbox Game Pass'e Gelecek Mi? Çıkış Tarihi?

Diablo 4Hack & Slash

Diablo 4'ün Pay to Win Olup Olmayacağıyla İlgili Açıklama

Diablo 4Hack & SlashRehber

Diablo 4'te Renown Nasıl Elde Edilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Path of Exile Mobile Ücretsiz Hack & Slash