Hack & SlashPath of Exile

Path of Exile: Necropolis Yayınlandı

Bu içeriği oluştururken Path of Exile: Necropolis güncellemesi sunuculara gönderildi ve sunucuların açılmasına 1 saat kadar var. Biz de detayları sizlerle paylaşalım istedik. Path of Exile: Necropolis’te, Müteahhit Arimor’un Ebedi İmparatorluğun ruhlarını dinlenmeye bırakmasına ve güçlü öğeler yaratmak için ruhlarıyla deneyler yapmasına yardım edin. Mart genişlememiz Necropolis Challenge League’i, oyun sonunda çok sayıda değişikliği, yeni 17. kademe Haritaları ve Patronları ve yeni Biçimlendirilmiş Taşları tanıtıyor. 

Path of Exile 2 çıkış tarihi yaklaşırken Path of Exile’da güncelleme zamanı. Bakalım Path of Exile: Necropolis güncellemesi nasıl tanıtılmış. Bu içerikte detaylara girilmeyecek ve yüzeysel tanıtımlar paylaşılacak.

Path of Exile Necropolis Başlık

Path of Exile: Necropolis’te, Müteahhit Arimor’un Ebedi İmparatorluğun ruhlarını dinlenmeye bırakmasına ve güçlü öğeler yaratmak için ruhlarıyla deneyler yapmasına yardım edin. Mart genişlememiz Necropolis Challenge League’i, oyun sonunda çok sayıda değişikliği, yeni 17. kademe Haritaları ve Patronları ve yeni Biçimlendirilmiş Taşları tanıtıyor.

Necropolis Yeni Lig Başlık

Nekropolis Ligi’nde öfkeli ruhlar, Wraeclast’ın canavarlarına musallat olmaya, kadim öfkelerini ve üzüntülerini dünyaya salmaya başladılar. Undertaker size Wraeclast’taki canavarlara musallat olan ruhları aydınlatan güçlü bir aile yadigarı olan Arimor Feneri’ni sağlar. Bununla birlikte Undertaker, Wraeclast’ı bu tehditten kurtarmak ve gizemli amacını ilerletmek için seni işe almayı umuyor.

the lantern of arimor

Arimor Feneri’nden bakarak Wraeclast’a musallat olan Ruhları inceleyin. Fener, Ruhları manipüle etmenize ve hangi canavarlara musallat olacaklarını yapılandırmanıza izin verir. Ruhlar bağışlayıcı olmadığından, kararlarınıza zaman ayırmanız akıllıca olacaktır.

bury teh dead

 

Undertaker’ın gizemli ruh deneyleri güçlü öğelere dönüşebilir. Perili canavarların cesetlerini Nekropolis’e götürün, onları mezarlıktaki birçok mezardan birine gömün ve ruhlarından eşyalar çıkarmak için onları kovun.

perform powerful exorcisms

Farklı işçilik değiştiricilerinin geniş bir kombinasyonunu kullanmak için birçok Perili canavarı stratejik olarak gömün, ardından mükemmel öğenizi elde etmek için onları kovun. Yeni Benzersiz Öğeler yaratmak için ünlü Ebedi İmparatorluk soyunun aile üyelerinin musallat olduğu cesetleri kovun.

powerful foes beget powerful rewards

Perili canavarları yenmek, Adanmış Ruhlar tarafından kutsanmış canavarların bulunduğu alanları bulmanızı sağlar. Adanmış Ruhlar, canavarların size daha fazla ve daha iyi öğeler düşürme, güçlendirme sağlayan Tapınaklar oluşturma ve size Benzersiz Öğe veren bir NPC bulmanızı sağlama gibi çok çeşitli farklı ödüller vermesini sağlar.

Necropolis genişletmesi aynı zamanda 5’i Necropolis Ligi’ne özel olan 14 yeni Benzersiz Öğeyi de tanıtıyor.

embers of the allflame

Wraeclast’ın güçlü bir kalıntısı olan Allflame’in Közleri’nde hapsolmuş özel canavar paketlerini bulun. Özel ödüller veren anormal canavarlarla karşılaşmak için bunları Arimor Feneri’ne yerleştirin.

face a new tier of endgame diffuculty

Path of Exile: Necropolis, karakterlerinizi yeni yollarla test eden yeni bir Oyun Sonu Zorluk seviyesi sunuyor: Seviye 17 Haritalar. Yeni bir dizi patron, daha güçlü canavarlar ve yeni ödüller içeriyorlar. Bu Haritaları tamamlayarak ve değerinizi kanıtlayarak Path of Exile’ın en zor bosslarının mutlak zirvesine erişin.

unlock additional atlas trees

Bu genişletmede, Endgame deneyiminizi maksimum potansiyeline çıkarmak için kullanılabilecek birden fazla Atlas Pasif Beceri Ağacına erişimin kilidini açın. Atlas’ta ilerleyerek en fazla iki ekstra ağaç kazanın ve her Oyun Sonu Haritası için istediğiniz oyun tarzını seçin.

reworked endgame content systems

Oyunsonu Haritalarınızı geliştirmek için kullanılabilecek bok böcekleri elden geçirildi. Oyunsonu Haritalarındaki zorlukları ve ödülleri yeni boyutlara taşımanın yollarını sunan sayısız yeni seçenek eklendi.

Atlas Pasif Beceri Ağacı da içeriğe her zamankinden daha fazla şekilde daha fazla erişim sağlayacak şekilde geliştirildi.

yeni gemler

Path of Exile: Necropolis, yeni Beceri ve Destek Taşları ile bir dizi yeni Dönüştürülmüş Taş içerir. Silahlanma Çağrısı ve Otomasyon Becerileri ile Savaş Çığlıklarınızı ve Anlık Büyülerinizi otomatikleştirin ve Kutsal Periler Desteği ile asa saldırılarınızı güçlendirin. Favori yeteneğinizin değiştirilmiş bir versiyonunu bekliyorsanız, artık Poisonous Concoction, Tornado, Ice Shot ve daha fazlasının heyecan verici yeni çeşitlerini oynayabileceksiniz.

Şimdi yeni ligte başlamak ve oyunu denemek isterseniz bağlantısı aşağıda…

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hack & SlashPath of Exile

Path of Exile 2 Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Diablo 4Hack & SlashXbox

Diablo 4, Xbox Game Pass'e Gelecek Mi? Çıkış Tarihi?

Diablo 4Hack & Slash

Diablo 4'ün Pay to Win Olup Olmayacağıyla İlgili Açıklama

Diablo 4Hack & SlashRehber

Diablo 4'te Renown Nasıl Elde Edilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Path of Exile 2 Ne Zaman Çıkış Yapacak?