Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2’de Automatonları Nasıl Öldürürsün?

Helldivers 2’de Automatonlarla savaşmak için ipuçları ve kullanılacak en iyi silahlar

Helldivers 2 Automatonlarına karşı mücadele etmek, sizi yok edici ateş gücüne sahip ağır zırhlı botlardan kaçınmak için siperlere dalmak anlamına geliyor. Terminix’lerin kesici pençeleri ve swarm’ları ile bunaltma yeteneğinin aksine, Automatonlar can sıkıcı Helldiver’lara karşı saçma sapan zırh ve silahlar getirmeye güveniyor, bu da onları tartışmasız daha zorlu bir hizip haline getiriyor. Bu nedenle, zayıf yönlerini ve onları en iyi şekilde nasıl kullanacağınızı bilmek, Helldivers 2 botlarıyla savaşmanın olabildiğince acısız olmasını sağlamak için zorunludur.

İşte Helldivers 2’de Automatonlarla savaşmak için bir göreve girerken aklınızda bulundurmanız gereken önemli şeyler.

Automatonlar İçin En İyi Silahlar

Helldivers 2’deki tüm en iyi silahlar ve Stratejiler, Automatonların güçlü zırh kaplamasına karşı etkili değildir, bu nedenle buna göre bir ekipman planlamanız gerekir. Botlar enerji tabanlı silahlara karşı savunmasızdır, ancak ekibiniz tüm botları mümkün olduğunca kolay yok etmek için patlayıcı ve zırh delici silahların bir karışımını getirmelidir. İşte Helldivers 2’de Automatonları öldürmek için en iyi silahlar ve Stratejiler:

hulk automaton helldivers 2 nasıl öldürülür_1280_720

Quasar Cannon: Sonsuz mühimmatı, patlayan lazer atışı ve sırt çantası olmamasıyla Quasar Cannon, şüphesiz ki en iyi anti-Automaton silahlarından biridir ve en iyi Helldivers 2 build’lerine güzelce uyar. Tek bir atışta ölümcül Helldivers 2 Gunship’lerini ve zayıf noktalarına odaklanıldığında diğer birçok bot türünü yok edebilir. Havalandırma deliklerine iyi yerleştirilmiş atışlar bile Fabrikaları yok edebilir!

Spear: Spear’ın kilitlenme yetenekleri ve patlayıcı gücü onu, Helldivers 2 Tanklarını ve hatta Fabrikaları yok edebilen mükemmel bir anti-zırh silahı yapar. Geri Tepmesiz Tüfek ve Harcanabilir Anti-Tank, benzer güç sunar ancak kilitlenme yeteneği yoktur, ancak yine de mükemmel Spear yedekleri olarak çalışırlar.

Autocannon: Menzil dışı sürekli ateş konusunda üstün olan çok yönlü bir silahtır. Düşman kümelerini veya daha büyük düşmanları önemli mesafeden yok etmek için hızla 10 atış yapabilirsiniz.

Laser Cannon da harika bir sürekli ateş gücü sunar ve sırt çantası yuvası kaplamaz.

Railgun:  Raylı Tüfeği, gücünü en üst düzeye çıkarmak için güvenli olmayan modda kullanın, bu da Helldivers 2 Scout Striders, Devastator’ları ve hatta Hulk’ları kolayca indirmek için mükemmeldir. 20. seviyenin altındaysanız, Anti-Materyal Tüfek sağlam bir alternatiftir.

Stratagems: Destek silahı dışı Stratejiler söz konusu olduğunda, Orbital Railcannon Strike, Orbital Laser, Orbital, ya da Eagle 500kg Bomb’u tercih etmek isteyeceksiniz. Hepsi tek hedef veya alan hasarı için eşsiz güç sunar ve yapıları da yok edebilir.

Automatonların Zayıf Noktaları ve İpuçları

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sea of Thieves’in PS5’te Dikkat Çeken Ön Sipariş Başarısının Sebepleri