AksiyonHaberPath of Exile

Path of Exile 2 PS5’e geliyor!

Canlı yayında yayınlanan State of Play sunumunda onaylandığı gibi, Grinding Gear Games’in ücretsiz olarak oynanabilen RPG oyunu devam oyunu Path of Exile 2, bu yılın ilerleyen günlerinde Erken Erişim’e açıldığında konsol lansmanı gerçekleştirecek.

Bu, birçok harika şey anlamına geliyor, ancak fragmandan ve PlayStation blog gönderisinden çıkan en önemli noktalar, çapraz oynama ve platformlar arası ilerlemenin yanı sıra “yan yana” co-op modu da etkin olacak. İki oyuncu, aynı hesapta veya iki farklı hesapta aynı konsoldan ilerleyebilecek.

Şuan bir çok kişinin deneyimlediği ve son zamanların en iyi hack & slash oyunu olarak adlandırılan Path of Exile’da konsoldan oynanabiliyor. Path of Exile 2’yi bekleyenler de konsoldan oyunu oynayabilecek. Detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Marvel Rivals Konsollara Geliyor