AksiyonHaberRol Oyunu

Black Myth: Wukong Xbox İçin Ertelendi

Black Myth: Wukong, Xbox Series X/S’e PC ve PlayStation 5’ten biraz daha geç gelecek.

Bağımsız stüdyo Game Science, Summer Game Fest 2024 açılış töreninde yayınlanan yeni bir fragmanla birlikte, oyunlarının Microsoft konsol versiyonunun gerekli optimizasyon çalışmaları nedeniyle ertelendiğini duyurdu.

Oyun 20 Ağustos’ta PlayStation 5 ve PC’de çıkacak. XSX/S’teki prömiyer ise daha sonraki bir tarihte (şu an bilinmiyor) gerçekleşecek.

Geoff Keighley tarafından sunulan ve sona eren etkinlikten gelen video, Black Myth: Wukong’un kapsamlı bir koleksiyoncu sürümünü de ortaya koyuyor. Bu sürüm, diğer şeylerin yanı sıra, ana karakterin 40 santimetrelik bir heykelciği ve çok sayıda başka fiziksel ve dijital eklemeyi içeriyor. Bu sürümün fiyatı 399,99$. Daha ucuz bir alternatif ise Deluxe Edition: 170$ karşılığında, maymun kral heykelciği yerine bronz bir bileklik alacaksınız.

Oyun şu anda Steam’de ön siparişe açıldı. Oyunu çıkışından önce satın almak, alıcılara bir avuç dijital bonus sağlayacak. Standart sürümün fiyatı 59,99$ iken dijital deluxe sürüm 69,99$

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Açık DünyaRol Oyunu

Assassin's Creed Shadows'ın Haritası Valhalla'dan Küçük Mü?

HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Soulmask’ta Alpaca, Nasıl Bulunur Nasıl Binek Yapılır?