HaberRol Oyunu

WoW: The War Within Shadow And Fury Fragman

WoW: The War Within betası 5 Haziran’da başladığına göre, en son “Gölge ve Öfke” fragmanında genişlemenin ana yıldızlarını tanımanın zamanı geldi. Eski dostumuz ve düşmanımız Xal’atath tarafından anlatılan fragman, izleyicilere Alleria Windrunner, Anduin Wrynn, Jaina Proudmoore, Thrall ve Magni Bronzebeard’ın ruhsal durumlarına bir bakış sunuyor.

“Boşluğun Habercisi ortaya çıktı. Xal’atath’ın karanlık planları harekete geçirilirken, bakışları şimdi Azeroth’un kahramanlarına ve içlerinde yüzleştikleri mücadelelere çevrildi.”

Yeni genişleme, WoW: Midnight ve WoW: The Last Titan’ın takip ettiği yeni bir üçlemenin ilk hikayesi olarak karşımıza çıkıyor.

The War Within, Sonbahar 2024’te geliyor ve oyuncular yeni zorluklarla karşılaşıyor. Oyuncular, Azeroth’un Kalbine inecek ve hem dost hem de düşman tanıdık yüzlerle karşılaşacak.

Genişlemenin olayları, uzun zamandır unutulmuş bir yer olan Khaz Algar’ın yeraltı kıtasında gerçekleşecek. Oyuncular yeni bölgeler, zindanlar, baskınlar ve hikayelerle karşılaşacak. Sistemler açısından geliştiriciler, Dragonflight’a benzer bir yaklaşım kullanacak. Yani, sürekli yenilenen özelliklere odaklanın, herkese hitap edecek bir şeyler sunun ve oyun süresine saygı göstermeye devam edin.

Oyuncular Delves, Warband’lar ve Kahraman Yetenekleri gibi yeni sistemlerle karşılaşacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Açık DünyaRol Oyunu

Assassin's Creed Shadows'ın Haritası Valhalla'dan Küçük Mü?

HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fallout 4’te Sınırsız Mermi İstemez Misiniz? İşte Rehberimiz