Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Clash of Clans'ta Klana Oyuncu Davet Etme

1 Yazılar
1 Üyeler
1 Likes
93 Görüntüleme
Kaan Alp
(@kaan-alp)
Üye Admin
Katılım : 4 sene önce
Gönderiler: 47
Konu başlatıcı  

Clash of Clans oyuncuları, eğer bir klanınız yoksa ve nasıl katılacağınızı bilmiyorsanız "Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?" yazımıza bakabilirsiniz. 

Bu rehberimizde Clash of Clans'ta bir klan lideri ya da yetkili bir üyesi olarak klanınıza oyuncuları nasıl davet edeceğinizi göstereceğiz. Lütfen detaylı şekilde inceleyiniz.

Clash of Clans'ı açın.
Clash of Clans simgesi, altın miğferli ve sarı bıyıklı karikatürize bir adam simgesine sahiptir. Oyunu açmak için simgeye dokunun.
Uygulamaya henüz sahip değilseniz, Clash of Clans'ı iPhone ve iPad'deki App Store'dan veya Android'de Google Play Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Mavi yıldız simgesine dokunun.
Ortasında sağ üst köşede seviye numaranızın bulunduğu simgedir. Bu, hesap menünüzü görüntüler.

Klan Davetleri'ne dokunun.
Bu sekmeden, diğer oyuncuların sizi Clash of Clans'ta bulmasının ne kadar kolay olduğunu belirleyerek istediğiniz işe alım ayarlarınızı yapabilirsiniz. Seçenekler aşağıdaki gibidir:
Davet Alın ve Önerilin: Klanlar sizi katılmaya davet edebilir ve üye arayan Klanlar için önerilen bir oyuncu olarak görünürsünüz.
Davet Al: Klanlar sizi katılmaya davet edebilir, ancak önerilen üye olarak görünmeyeceğiniz için sizi manuel olarak bulmaları gerekir.
Davet yok Klanlar sizi davet edemez ve önerilen üye olarak görünmezsiniz.

Klan davetlerinizi bekleyin.
Kendiniz aramak yerine bir Klana davet edilmeyi tercih ediyorsanız, muhtemelen davetler almak ve önerilmek istersiniz. Seçiminiz ne olursa olsun, arkanıza yaslanıp bir Klana davet edilmeyi bekleyebilirsiniz!
Klan liderleri, Klan davetinize kişiselleştirilmiş bir mesaj da ekleyebilir.

Bir Klan davetini kabul edin.
Klan davetinden memnun kaldığınızda, davete tıklayın ve Katıl'a dokunun.
Aynı anda yalnızca bir klana ait olabilirsiniz. Mevcut klandan başka birine katılmak için ayrılmak istiyorsanız, ana menüden klan ayrıntılarınıza erişin ve Ayrıl'a dokunun. Artık başka bir klana katılmakta özgür olacaksınız.


   
Tarık B. reacted
Alıntı
Paylaş: