Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans’da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Clash of Clans, oyuncuların topluluklar oluşturmasına, birlikleri eğitmesine ve diğer oyunculara veya klanlara saldırmasına izin veren bir mobil video oyunudur. Clash of Clans’da bir klana katılmak, diğer klanlar ve oyuncularla yüzleşmenizi sağlar ve çevrimiçi oyun deneyiminizi geliştirmenin en iyi yollarından biridir. Ve neyse ki, oldukça basit! Bu Clash of Clans (CoC) Android, iPhone veya iPad’inde Clash of Clans’ta bir klana nasıl katılacağını öğretir. Bunun yanında klana girmek değil, klana oyuncu davet etmek isterseniz onun açıklamaları “Clash of Clans’ta Klana Oyuncu Davet Etme” yazımızda.

Bu mobil oyun türüne aşina olmayanlar ve ilk defa oynayanlar ne kadar basit olsa da oyunun erken aşamalarında bunu farketmeyebilir. Bunun için sizlere bir klana nasıl karılırsınız konusundan en basit haliyle bahsedeceğiz. Şimdi detayları aşağıdan iyice okuyunuz.

Önce Klan Kalenizi Yeniden İnşa Edin

Klanlara katılmak için klan kalenizi yeniden inşa etmelisiniz. Haritanızda harap bir kale gibi görünen yapıdır. Klan kalenizi yeniden inşa etmek 10.000 altına mal olur. Yeniden inşa etmek için kaleye dokunun, Yeniden İnşa Et’i ve ardından bu işlemi tamamlamak için 10.000’i seçin.

Kaleyi yeniden inşa etmek için altın almanız gerekecek. Clash of Clans’da 10.000 altın elde etmek, bir Belediye Binası seviye 3’e ulaşmanızı ve aynı anda o kadar altını tutabilmek için depolarınızı güncellemenizi gerektirir.


Daha fazlası için aşağıdaki konulara bir göz at!


Henüz seviye atlamadıysanız ve yine de bir klana katılmak istiyorsanız, bu teklifler mevcut depolama alanınızı aşabileceğinden altın içeren bir teklif satın alabilirsiniz.

Bir Klanı Bul ve Katıl

Clash of Clans’ı açın. Clash of Clans simgesi, altın miğferli ve sarı bıyıklı karikatürize bir adama sahiptir. Oyunu açmak için simgeye dokunun. Uygulamaya henüz sahip değilseniz, Clash of Clans’ı iPhone ve iPad’deki App Store’dan veya Android’de Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Popüler Küresel Sohbet’in Ekim 2019’dan itibaren Clash of Clans’tan kaldırıldığını unutmayın, bu nedenle bir klana katılmanın yeni bir yolunu bulmamız gerekecek.

Mavi yıldız simgesine dokunun. Ortasında sağ üst köşede seviye numaranızın bulunduğu simgedir. Bu, hesap menünüzü görüntüler.

Klanlar sekmesine dokunun. Bu, klan arama menüsünü ve önerilen klanların listesini görüntüler. Klan aramanızla zaman ayırın! Herhangi bir ilginç klanı, her klan açıklamasının sağ üst köşesindeki mavi bayrak aracılığıyla yer imlerine ekleyebilirsiniz, böylece bir karar vermeden önce bir liste oluşturmanıza olanak tanır.

 

Bir klanın adını yazın ve Ara’ya dokunun (İsteğe bağlı). Katılmak istediğiniz belirli bir klanınız varsa, adı arama çubuğuna yazıp Ara’ya dokunabilirsiniz.
Ayrıca Gelişmiş Seçenekler düğmesine dokunabilir ve aramanızı savaş sıklığı, konum, üye sayısı, klan puanları, klan düzeyi ve belediye binası düzeyi gibi parametrelere göre filtreleyebilirsiniz. Klanın konumunun ve dilinin size tanıdık geldiğinden emin olun. Bu, iletişim veya saat dilimi programlarıyla ilgili sorunları önlemeye yardımcı olur.


Daha fazlası için aşağıdaki konulara bir göz at!


Bir klan adına dokunun. Her klanın, bilmeniz gereken her şeyi detaylandıran kendi bilgi sayfası vardır. Bilgi sayfasındaki klan gereksinimlerini gözden geçirin ve gereksinimleri karşıladığınızdan emin olun. Bazı klanlar, katılmak için minimum seviye veya belirli sayıda kupa sahibi olmanızı gerektirir.
Hiçbir klan ilginizi çekmiyorsa, kendi klanınızı yönetmeyi düşünebilirsiniz!

Katıl’a dokunun.
Sağdaki klan bilgi sayfasının üst kısmındaki sancak altında bulunan yeşil butondur. Bu, “Klanınıza katılmak istiyorum” yazan varsayılan bir mesaj içeren bir pencere görüntüler. Dilerseniz kendi istek mesajınızı özelleştirebilirsiniz.

Gönder’e dokunun.
Sağdaki mesaj kutusunun altındaki yeşil düğmedir. Bu, isteğinizi klan liderine gönderir. Talebiniz kabul edilirse klan sohbetinde bir bildirim alacaksınız. Klan sohbetini görüntülemek için ekranın sol tarafındaki oka dokunun. Aynı anda yalnızca bir klana ait olabilirsiniz. Mevcut klandan başka birine katılmak için ayrılmak istiyorsanız, ana menüden klan ayrıntılarınıza erişin ve Ayrıl’a dokunun. Artık başka bir klana katılmakta özgür olacaksınız.


Daha fazlası için aşağıdaki konulara bir göz at!


 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Hızlı Seyahat Rehberi - Portallar Nasıl Kullanılır?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Bebek Köylülerin Büyümesi Ne Kadar Sürüyor?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft Antik Şehir Rehberi

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kabile Üyelerini Nasıl Diriltirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?