HBO Exec'e Göre The...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

HBO Exec'e Göre The Last Of Us TV Dizisi Bu Yıl Prömiyer Yapmayacak

2 Yazılar
1 Üyeler
1 Likes
143 Görüntüleme
Tayfun B.
(@tayfun)
Gönderiler: 57
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

The Last of Us'a dayanan TV dizisini bir süredir duyuyormuşuz gibi görünse de, dizi bizim fark ettiğimizden daha ileride görünüyor. Deadline ile yaptığı röportajda HBO ve HBO Max içerik sorumlusu Casey Bloys, dizinin önümüzdeki yıl yayınlanacağını belirtti.

Bloys, Deadline'a yaptığı açıklamada "2022'de yayınlanmayacak - hala Kanada'da çekiliyor. 23'te göreceğinizi tahmin ediyorum" dedi. "Craig [Mazin] bizim için Çernobil'i yaptı, harika bir yazar ve yönetmen. Gördüklerim harika görünüyor, bu yüzden heyecanlıyım ama '22'de olmayacak." The Last of Us'ın bu yıl yayınlanmayacağını duymamız talihsizlik olsa da, her şey hala yapım aşamasında ve 2023'te tamamlanmak üzere gibi görünüyor.

Röportajdan bir başka ilginç alıntı, The Last of Us'ın dahili olarak bir sonraki Game of Thrones olarak görülüp görülmediğini soran Deadline'dan geldi. Bloys'un verdiği cevap ise şu: "Bir sonraki Game of Thrones değil. Yaşadığım kadar uzun süredir buradayım, sonraki Sopranos ne, Game of Thrones ne olacak, şimdi bir sonraki Succession ne olacak. Bir sonraki Game of Thrones değil"

The Last of Us, kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalmaya çalışan Joel (Pedro Pascal) ve Ellie'yi (Bella Ramsey) takip ediyor. Sadece korkunç zombi benzeri Enfekteler her zaman mevcut bir tehdit değil, aynı zamanda hayatta kalmak veya iktidarda kalmak için kaşınan ve pençeleyen diğer insanlar da var. İkili, Ellie'yi vaat edilen bir varış noktasına ulaştırmak için Amerika Birleşik Devletleri'ni geçmelidir. Diğer oyuncular arasında Tess rolünde Anna Torv, Bill rolünde Nick Offerman, Frank rolünde Murray Bartlett, Tommy rolünde Gabriel Luna ve Marlene rolünde Merle Dandridge yer alıyor.

Sitemize bir şeyler kazandırmak için çok çabalıyorum. Bir teşekkür etmenizi rica ediyorum. 👍
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 17/02/2022 1:04 pm
Tarık B. reacted
Konu Etiketleri
Tayfun B.
(@tayfun)
Gönderiler: 57
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Hortlatıyorum, sonrasını araştırmadım ama söylenti doğru çıktı. Sene sonuna geldik. Listeme eklediğim ve merakla beklediğim bir dizi. 😍 

Sitemize bir şeyler kazandırmak için çok çabalıyorum. Bir teşekkür etmenizi rica ediyorum. 👍
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 29/11/2022 12:50 am
Paylaş: