Stranger Things'in ...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Stranger Things'in 4. Sezonundan Görüntüler Ortaya Çıktı

2 Yazılar
2 Üyeler
1 Likes
305 Görüntüleme
Tarık B.
(@rocknrogue)
Gönderiler: 114
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Netflix ilk resmi Stranger Things 4. sezon görsellerini yayınladı.

Stranger Things 4. sezon yavaş yavaş yaklaşıyor ve Hawkins'e dönmemize sadece birkaç hafta kala Netflix, diziden 12 resmi yeni görüntü ve bir özet yayınladı. Fotoğraflardan geçen kesin bir korku havası var - görünüşe göre kötü bir şey önümüze çıkıyor.

Belki de en şaşırtıcı olanı, Millie Bobbie-Brown'ın Eleven'ının önündeki gizemli bir güç tarafından kızdırılmış görünmesi ve Şef Hopper'ın dönüşüdür. Winona Ryder ayrıca Brett Gelman'ın Murray'i ile birlikte Joyce olarak geri dönüyor ve ikili bir uçak kazasından yeni kurtulmuş gibi görünüyor. Ayrıca ikisi Rusya'da, belki de Hopper'ı kurtarmak için görünüyor? 

Özette şunlar yazıyor: "Hawkins'e terör ve yıkım getiren Starcourt Savaşı'ndan bu yana altı ay geçti. Sonrasındaki sorunlarla mücadele eden arkadaş grubumuz ilk kez ayrılıyor ve lisenin karmaşıklıklarında gezinmek henüz mümkün değil. Bu en savunmasız zamanda, yeni ve korkunç bir doğaüstü tehdit ortaya çıkar ve çözülürse sonunda Upside Down'ın dehşetine son verebilecek tüyler ürpertici bir gizem sunar."

Dizinin yaratıcısı Duffer kardeşler de yeni sezondan neler beklemeleri gerektiği hakkında konuştu. Ross Duffer, Netflix'in Present Company podcast'iyle yaptığı paylaşımda, "Bence [hayranlar] gördüklerinde mutlu olacaklar. Çok, çok uzun, bu yüzden çok uzun zamanımızı alıyor" dedi. 

"Hayranların ne kadar keskin olduklarından ve çok, çok az bilgiyle bir şeyleri ne kadar çabuk bir araya getirebildiklerinden sürekli olarak etkilendim" dedi.

Stranger Things 4. sezon iki bölüm halinde yayınlanıyor, 1. Cilt 27 Mayıs'ta, 2. Cilt ise 1 Temmuz'da Netflix'te yayınlanacak. duyuru kesinlikle işleri potansiyel bölünmeler için açık bıraktı.

Son olarak Stranger Things yeni sezon yayınlanmadan önce Far Cry 6 ile işbirliği içine giriyor, o haberimizi de buradan okumanız mümkün.

Daha fazla içeriğin daha hızlı yayınlanması için bize destek olabilirsiniz. Teşekkür et butonu tıklandığı zaman bir kaç reklam sonra sizi oyunda.org sitesine yönlendiriyor.
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 23/03/2022 9:49 pm
Tayfun B. reacted
Konu Etiketleri
Tayfun B.
(@tayfun)
Gönderiler: 57
Üye Admin
 

Üzerinden çok geçmiş ama iki günde diziyi sömürdüm. Belki de Netflix'i bu yüzden sevmiyorum. Ama bazı dizileri de bir hafta beklemek zorunda kalmamak için sezon bitince izlemeye başlıyorum. Gerçekten büyük zevk. Stranger Things harika bir dizi. 🤩 

Sitemize bir şeyler kazandırmak için çok çabalıyorum. Bir teşekkür etmenizi rica ediyorum. 👍
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 29/11/2022 12:45 am
Paylaş: