Halo TV prömiyeri i...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Halo TV prömiyeri izleyici sayısı bakımından Paramount+ rekorunu kırdı


Tarık B.
(@rocknrogue)
Üye Admin
Katılım : 3 sene önce
Gönderiler: 80
Konu başlatıcı  

Halo TV dizisi Paramount+'da 24 Mart'ta yayınlandı ve görünüşe göre ilk bölüm, şu an viral olan sevgilim Yellowstone'un ön bölümü olan 1883'ün galasından daha fazla izleyici çekti. Tabii ki, her akış hizmeti gibi Paramount+ izleyici numaralarını vermekten hoşlanmaz, ancak beklediğinizden daha büyük bir kitlenin izlediğinden emin olabilirsiniz. Viacom'un 15 Şubat kazanç raporu itibarıyla 32,8 milyon abonesi var.

Bu, esas olarak Discovery gibi özel Star Trek şovlarının yanı sıra iCarly ve Peppa Pig maratonunun sakinleştirici etkisini takdir eden ebeveynler için çekici kılan birçok çocuk programı sayesinde olduğunu hesaba katmak gerekiyor.

Paramount+ şu anda Halo TV dizisini tanıtma anlaşmasına Game Pass Ultimate'ın bir parçası olarak dahil edilmiştir ve bu, izleyicileri çekmenin zekice bir yoludur. Bu abonelerin 30 günlük deneme sürelerinin bitiminden sonra aboneliklerine devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

İlk bölüm, özellikle Master Chief'in yüzünü gösterme ve oyunlardan ayrı bir zaman çizelgesi oluşturma kararı sayesinde etkileyici oldu. Halo'da Master Chief rolünde Pablo Schreiber, Dr. Halsey rolünde Natascha McElhone ve Cortana rolünde Jen Taylor yer alıyor. Her hafta Paramount+'da yeni bölümler gösterilecek.

Halo TV dizisiyle ilgili daha fazla haber arıyorsanız aşağıdakilere göz atın;

 


Alıntı
Konu Etiketleri
Paylaş: