John Wick yönetmeni...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

John Wick yönetmeni Rainbow Six filmi için anlaşmaya vardı

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
37 Görüntüleme
Tayfun B.
(@tayfun)
Gönderiler: 57
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre, John Wick yönetmeni Chad Stahelski, Tom Clancy'nin 1998 tarihli gerilim romanından uyarlanan ve aynı adlı video oyunu serisini ortaya çıkaran Rainbow Six'i yönetmesi için işe alındı. Paramount'un Rainbow Six filminde Michael B. Jordan'ın yine bir Clancy kitabına dayanan 2021 yapımı Without Remorse filmindeki karakteri John Kelly olarak oynayacağı bildiriliyor.

Clancy'nin roman serisinde ve ilk Rainbow Six oyunlarında orijinal olarak John Clark olarak tanınan John Kelly, kelimenin tam anlamıyla "Rainbow Six", eski Donanma SEAL ve Rainbow adlı gizli uluslararası terörle mücadele örgütünün komutanı. Tom Clancy's Rainbow Six, Rainbow ekibinin insanlığı yok etmeye yönelik küresel bir terörist planını ortaya çıkarmasını ayrıntılı bir şekilde anlatıyor ve nişancı video oyunu - geliştirici Red Storm Entertainment tarafından 1998'de piyasaya sürüldü - oyunculara, titizlikle planlanmış, son derece taktiksel görevlerde Rainbow ekibi üyelerinin kontrolünü veriyor.

Remorse Olmadan kitap (ve film), intikam görevi sırasında uluslararası bir komployu ortaya çıkaran Clark (Kelly) için bir tür köken hikayesi işlevi gördü. Pişmanlık duymadan film, ilk olarak Ağustos 2021'de Prime Video aracılığıyla yayınlandı. Akışlı filme verilen yanıtlar karışıktı.

Daniels, "Without Remorse, [yönetmen Stefano Sollima'nın] yazarın tanıdık casusluk temalarını çok farklı hikaye gereksinimleri olan yeni bir kahramana eşleyemediği için akılda kalıcı bir saçmalık olarak sunuluyor" diye yazdı.

Rainbow Six, Stahelski'nin, PlayStation'ın Ghost of Tsushima'nın canlı aksiyon uyarlamasını, Henry Cavill'in rol aldığı Highlander'ın olası bir yeniden yapımını ve Marc Olden'in Kara Samuray romanlarının uyarlamasını içeren çok kalabalık yönetmenlik listesine katkıda bulunuyor.

Stahelski'nin bir sonraki filmi John Wick: Chapter 4'ün Mart ayında sinema salonlarında gösterime girmesi planlanıyor. Beşinci bir John Wick filmi de planlanıyor.

Sitemize bir şeyler kazandırmak için çok çabalıyorum. Bir teşekkür etmenizi rica ediyorum. 👍
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 17/01/2023 11:18 pm
Paylaş: