Warner Bros. film v...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle
Warner Bros. film ve dizi iptallerini durdurdu

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
242 Görüntüleme
Tarık B.
(@rocknrogue)
Üye Admin
Katılım : 5 sene önce
Gönderiler: 117
Konu başlatıcı  

Warner Bros.' 2022'yi kasıp kavuran toplu iptal çılgınlığı, en azından patronlarından birine göre, sona erdi. Geçen yıl Batgirl ve Scoob!: Holiday Haunt gibi filmler vizyona girmeden yayından kaldırılırken, Westworld ve The Time Traveler's Wife gibi diziler de yayından kaldırıldı.

Per Variety, Warner Bros. Discovery CFO'su Gunnar Wiedenfels şimdi önümüzdeki 12 ay içinde işi büyütmek isteyeceklerini duyurdu.

Citi'nin 2023 İletişim, Medya ve Eğlence Konferansı'nda "Düzgün yaptığımızdan emin olmak için biraz zaman ayırdık" dedi. "Bazı başlıklar için başka yerlerde yeni evler bulduk. Bu yüzden bu altı ya da yedi ay sürdü. Ama bence harika çözümlere ulaştık ve en önemlisi, o bölümü bitirdik."

Yayına göre, WarnerMedia'nın Discovery tarafından satın alınmasının ardından şirket, 3 milyar dolarlık maliyet kısmak zorunda kaldı. 2022'nin sonunda bu, 3,5 milyar dolara yükseldi ve daha da fazla kesintiye yol açtı.

İptallerin yanı sıra, Warner Bros.'un yayın hizmeti HBO Max de içerik çekiyor. Westworld, The Nevers ve Raised By Wolves gibi bazı şovlar reklam destekli akış hizmetlerine kaydırılırken, Looney Tunes ve The Flintstones'un birkaç yüz bölümü de dahil olmak üzere diğerleri tamamen kaldırıldı.

Westworld'ün yakın zamanda baltalanmasından bahseden yıldız James Marsden geçtiğimiz günlerde "hayal kırıklığından" bahsetti. Rolling Stone'a şunları söyledi: "Bunun pahalı bir şov olduğunu ve büyük şovların masrafı hak etmesi için büyük izleyicilere sahip olması gerektiğini tamamen anlıyorum, keşke finansal başarıdan daha fazlası olsaydı."

Daha fazla içeriğin daha hızlı yayınlanması için bize destek olabilirsiniz. Teşekkür et butonu tıklandığı zaman bir kaç reklam sonra sizi oyunda.org sitesine yönlendiriyor.
TEŞEKKÜR ET


   
Alıntı