Fortnite 4. Bölüm 2...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Fortnite 4. Bölüm 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak, Spekülasyonlar ve Sızıntılar

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
41 Görüntüleme
Tarık B.
(@rocknrogue)
Gönderiler: 114
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Fortnite Bölüm 4 Sezon 2'nin çıkış tarihi hakkında bilmeniz gerekenler bunlar.

Fortnite 1. bölümden bu yana çok yol kat ettik ve bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bölüm 4 Sezon 1, Epic Games için büyük bir hit olurken, hayranlar şimdiden Fortnite'ın 2. Sezonunun çıkış tarihini merak ediyor.

Fortnite 4. Bölüm 2. Sezon Yayın Tarihi

Oyunun kendisine göre çıkış tarihi 11 Mart 2023 civarında olmalıdır. Battle pass 10 Mart 2023'te sona eriyor ve şimdi bir aydan fazla bir süredir hayranlar gelecek sezonu dört gözle bekliyor. Oyundaki değişikliklere bağlı olarak bu tarih uzayabilse de, geçici çıkış tarihi bir önceki sezonun çıkış tarihinden yaklaşık 3 ay sonra olmak zorunda. Bölüm 4 Sezon 1, 4 Aralık 2022'de yayınlandı ve bu hesabı yaparsak, yeni sezon bir hafta sonu yayınlanıyor.

Fortnite 4. Bölüm 2. Sezon Sızıntıları ve Spekülasyonlar
Ocak 2023 itibariyle, internette büyük bir sızıntı görülmedi. Bulunanlar, sonunda haritalar ve oynanış açısından bir güncelleme olarak görülebilir. Kurucu ve CEO Tim Sweeney'den sinsi bir tweet olmasına rağmen, "Gelecek yıl iOS!" Fortnite'ın iOS'a geri döneceğini tahmin edebilir.

Hatırlarsanız Fortnite, 2020 yılında hukuki bir anlaşmazlık sonrasında iOS'tan yasaklanmıştı ve o zamandan beri hayranlar geri dönüşünü bekliyor. Bir makale ayrıca iOS 17 yandan yükleme uygulamalarının yeni güncellemesinden bahsediyor, bu da kendinizi telefonunuzda Epic Game Store bulabileceğiniz anlamına geliyor. Bu, Fortnite Bölüm 4 Sezon 2'nin iOS'ta da yayınlanacağı anlamına geliyor. Peki yeni sezonda çok büyük değişiklikler olmayabilir, oyunun Family Guy ve Doom ile iş birliği yapacağına dair çok şey konuşuldu. 1. Sezonda Doom Guy'ın tanıtılmasıyla birlikte hayranlar, 2. Sezonun yeni sürümünde aile babasından Peter Griffin'i görmeyi dört gözle beklemeli.

Epic Games, oyunlarını düzenli olarak günceller ve hayranlarını tetikte tutmak için ara sıra yeni işbirliklerine atlar. Yeni sezon belli ki sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Yeni dış görünümler ve kozmetiklerle Fortnite 4. Bölüm 2. Sezon kesinlikle beklentileri aşacak ve tamamen yeni bir kullanıcı deneyimi ortaya çıkaracak.

Daha fazla içeriğin daha hızlı yayınlanması için bize destek olabilirsiniz. Teşekkür et butonu tıklandığı zaman bir kaç reklam sonra sizi oyunda.org sitesine yönlendiriyor.
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 19/01/2023 10:49 am
Konu Etiketleri
Paylaş: