Portal RTX Ne Zaman...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Portal RTX Ne Zaman Yayınlanacak?

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
175 Görüntüleme
Selvi
(@selvi)
Gönderiler: 38
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Başlangıçta gecikmesinden aylar sonra, Portal RTX'in piyasaya sürülmesi artık çok yakın. Nvidia, çıkış için bir tarih verdi ve hepsinden iyisi, zaten orijinal oyuna sahip olan Steam kullanıcıları için ücretsiz olacak.

Portal, Valve'ın en büyük hitlerinden biridir ve oyuncuya cani bir yapay zeka onları yönlendirirken her şeyi çözmesi için zeka oyunu fizik bulmacalarıyla hizmet eder. Oyun, Portal 2'de büyük bir başarı yaşadı, ancak seri o zamandan beri büyük ölçüde sessiz kaldı.

Portal RTX, Eylül ayında ortaya çıktı ve şimdi 8 Aralık'ta piyasaya sürülmesi planlanıyor. Portal RTX, esasen Portal ile aynı oyun, ancak büyük bir görsel revizyona sahip. Işın izleme özellikli grafik kartlarının gücünden yararlanan oyun, şimdi yeni yüksek çözünürlüklü dokular, mevcut modellerin yüksek poli versiyonları ve 4K grafiklerle yükseltildi. Portal'ın ilk çıkışından on beş yıl sonra, oyun muhtemelen hiç bu kadar iyi görünmemişti. Nvidia DLSS 3 ayrıca kare hızlarını önemli ölçüde artırmaya ve bunları dengelemeye yardımcı olacak.

Daha fazla içerik paylaşmamız için bize destek olabilirsin. Tek yapman gereken "teşekkür et" bağlantısına tıklamak ?
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 30/11/2022 10:31 am