Long Dark Co-op mod...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Long Dark Co-op modu var mı? Arkadaşlarla oynanır mı?

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
57 Görüntüleme
Tayfun B.
(@tayfun)
Gönderiler: 57
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

The Long Dark'ta Kanada'nın soğuk, sert vahşi doğasında tek başına hayatta kalmak zor bir iştir. Dahası, hiç bitmeyen hayatta kalma arayışınızda zamanlar oldukça yalnızlaşabilir. Bu nedenle birçok oyuncu, oyunun çok oyunculu mu yoksa kooperatif mi olduğunu merak ediyor. Ne de olsa, arkadaşlarınızla birlikte mücadele etmek çok yardımcı olacaktır. Sonuçta oyun çıkalı epey oldu, peki co-op eklendi mi? Ne yazık ki, bu cephede bazı kötü haberlerimiz var.

The Long Dark'ta Çok Oyunculu veya Eşli Oyun Var mı?

The Long Dark'ta kooperatif veya herhangi bir çok oyunculu mod yoktur. Görünüşe göre oyun yakın zamanda çok oyunculu özellikler almayacak. Geliştirici Hinterland Studios'un destek web sitesine göre, "The Long Dark her zaman tek oyunculu bir deneyim olarak tasarlanmıştı, çok oyunculu oyun, geliştirmeye çalıştığımız oyun türüne pek uymuyor." ayrıca, "Maalesef şu anda oyuna çok oyunculu veya işbirliği modu ekleme planımız yok" diyerek devam ediyor.

Bunu göz önünde bulundurarak ve oyunun bir süredir piyasada olmadığını göz önünde bulundurarak, The Long Dark'ın asla çok oyunculu bir kooperatif moduna sahip olamayacak olması muhtemeldir. Yani, ne yazık ki, hayatta kalma mücadelesini yine de kendi başınıza üstlenmeniz gerekecek. İşin iyi tarafı, Hinterland Studios, onu gelecekteki oyunlara dahil etmeyi düşüneceğini belirtti. Ancak bu isimler henüz açıklanmadı. Bu nedenle, daha fazla bilgi elde edilene kadar beklememiz gerekecek.

The Long Dark'ın kanıtladığı gibi, Hinterland Studios'un sürükleyici ve cesur hayatta kalma oyunları yaratma konusunda usta olduğunu biliyoruz. Çok oyunculu işbirliğine sahip bu öncüllere dayalı yeni bir oyun şüphesiz başarılı olacaktır. Bu, özellikle stüdyonun başka bir oyununu tek başına oynamak istemeyenler için geçerlidir. Ancak şimdilik, kapımıza neyin ne zaman geleceğini beklemek ve görmek zorundayız.

Long Dark ile ilgili daha fazla içerik mi arıyorsun? Şurayı kontrol et. Hayatta kalma oyunlarıyla mı ilgileniyorsun? Buraya bak.

Sitemize bir şeyler kazandırmak için çok çabalıyorum. Bir teşekkür etmenizi rica ediyorum. 👍
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 15/01/2023 10:44 pm
Paylaş: