Genshin Impact Türk...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Genshin Impact Türkçe Sürüm Yayınlanıyor, Harika Ödüller Dağıtılıyor

1 Yazılar
1 Üyeler
1 Likes
178 Görüntüleme
Tayfun B.
(@tayfun)
Gönderiler: 57
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Genshin Impact'in Türkçe sürümü 7 Aralık tarihinde yayınlanacak. Eğer Anime tarzı MMORPG arayışındaysan, bu yeniliklerle dolu oyunu zaten farketmiş olman gerek. Hala farketmediysen mutlaka bu postu oku.

Genshin Impact Türkçe sürüm yayınlanması oldukça iyi; fakat daha iyi şeyler de ortaya çıkmış durumda. Genshin Impact internet sitesinden Türkçe sürüm için kayıt olursan yapılacak bir çekilişle harika ödüller kazanman mümkün. Bu yazımızda ödüllerle ilgili bilgi veriyoruz. Genshin Impact Türkçe sürüm duyurusuyla ilgili oyunda.org sitemize atılan e-Posta şu şekilde;

Sevgili Gezgin,
Genshin Impact'in Türkçe sürümü 7 Aralık tarihinde yayınlanıyor. Ön kayıt sayfasına giderek internet sitesi etkinliğine katıl ve iPhone 14 pro, PlayStation® 5, Nintendo Switch, Köken Taşı vb. ödüller kazanma şansını yakala! Hemen gel ve bir göz at.

Genshin Impact için gerekli bağlantıları aşağıda verdim, sabırlı olun ve okumaya devam edin.

Siteye gidip ön kayıt yaptırmak için bir telefon numarası ve e-Posta adresi istiyor. Telefon numarasını muhtemelen birden fazla katılımı engellemek için istiyor. Elbette bütün ev halkının numaralarını kullanabilirsiniz; ama tavsiye etmiyorum. 🤣 Bağlantıları vermeden önce ödüllerden bahsedelim.

Yukarıdaki görselde de görüldüğü üzere ödüller harika. 1 kişi iPhone 14 Pro kazanma şansına sahipken 2 kişiye PS5 verilecek. 5 kişi Nintonda Switch kazanacak. 20 kişi Razer'ın çok değerli bir oyun faresini kazanma şansına sahip olacak. Diğer iki ödül ise oyun içi verilecek. Şanslı kişilerden birisi olmak istersen 7 Aralık tarihine kadar aşağıda verdiğim bağlantılardan mutlaka ön kayıt yaptır.

İlgili bağlantıya gitmek için buraya tıkla (biraz sabırla bize destek olursun) ya da seni sıkmayalım, reklam görmek istemezsen doğrudan buraya tıkla.

Sitemize bir şeyler kazandırmak için çok çabalıyorum. Bir teşekkür etmenizi rica ediyorum. 👍
TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 05/12/2022 12:21 am
Kaan Alp reacted
Paylaş: