Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle
Monster Hunter Rise Trap Tool Nasıl Bulunur?

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
248 Görüntüleme
Kaan Alp
(@kaan-alp)
Gönderiler: 56
Üye Admin
Konu başlatıcı
 

Monster Hunter Rise ile ilgili ilk postu attığım için mutluyum. ? Oyun içinde canavar yakalamak istediğim zaman bazı tuzaklara ihtiyacım olduğunu öğrendim. Bunlar Pitfall Trap ve Shock Trap olarak oyun içinde bulunabilir. Bunları yapmak yani craftlamak için bütün malzemeleri topladığımı düşünürken aslında toplayamadığım bir malzeme vardı. Trap Tool. Araştırınca öğrendim ki toplanabilir bir malzeme değilmiş. Gelin Trap Tool hakkında sizlere detayları vereyim.

Monster Hunter Rise Trap Tool Nasıl Bulunur?

Bu, Monster Hunter Rise'da (MH Rise) bir öğe olan Trap Tool'un nasıl bulunacağına dair bir rehberdir. Tüm Trap Tool konumları ve düşme kaynakları ile ekipman ve dekorasyon işçiliğinde Trap Tool kullanımları için burayı kontrol edin.

Pitfall tuzaklarını ve diğer tuzak türlerini bir araya getirmek için sahip olunması gereken bir öğe. 

En önemli nokta burasıdır. Tüccardan satın alınabilir. Steelworks'deki Tüccar Kagero veya Toplama Merkezi'ndeki Tüccar Maido aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Bu konu 1 yıl önce tarafından Kaan Alp tarihinde düzenlendi

Daha fazla ve hızlı paylaşımların yanında daha değerli bilgiler için bize destek olmak ister misin? Bunun için tek yapman gereken oyunda.org sitesine yönlendirilen "teşekkür et" bağlantısına tıklamak. Şimdiden biz teşekkür ederiz. ?

TEŞEKKÜR ET

 
Gönderildi : 23/01/2023 10:49 pm