Daymare: 1998 GOG Ü...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle
Daymare: 1998 GOG Üzerinden Ücretsiz

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
346 Görüntüleme
Tarık B.
(@rocknrogue)
Üye Admin
Katılım : 5 yıl önce
Gönderiler: 117
Konu başlatıcı  

Ücretsiz oyun dağıtmaya bir çok platform olduğu gibi GOG'da devam ediyor. Bildiğiniz gibi GOG, tıpkı Steam ya da Epic Games gibi oyun satışı gerçekleştiren bir platform ve muhtemelen Steam kadar popüler olamadığı için zaman zaman tıpkı Epic Games gibi bedava oyun veriyor. Şimdi ki bedava oyun ise Daymare: 1998 olarak açıklandı.

Daymare: 1998

DAYMARE: 1998, zorlu hayatta kalma mekaniklerine ve öldürülmesi zor düşmanlara sahip üçüncü şahıs bir hayatta kalma korku oyunudur. Dövüş ve bulmacalar için stratejik bir yaklaşım gerektirir ve hikayeye çok karakterli bir bakış açısı sunarak derin ve belirsiz bir lore ortaya çıkarır.

Oyun, gizli bir araştırma tesisi, ölümcül bir kimyasal silah ve özel bir güvenlik ekibinin, bir güvenlik ihlalinden çok daha fazlasına dönüşme potansiyeline sahip bu olayı araştırmasıyla geçiyor. Barışçıl küçük bir kasabayı ölümcül bir bölgeye ve vatandaşlarını kana susamış canavarlara dönüştüren bir olayda rollerini oynayan seçkin bir askerin, bir helikopter pilotunun ve bir orman bekçisinin adımlarını takip edin. Karışıklığa daha fazla anlam katmak için herhangi bir ipucu ve kanıt aramadan önce yaratıkları alt edin. Böyle bir durumda kaynaklar kıt olduğundan seyahat planınızı takip edin! Hayalleriniz gerçek olduğunda her şey olabilir…

Daymare 1998 geçici olarak ücretsiz. Bu nedenle elinizi çabuk tutmanızı öneriyorum. Oyunu kütüphanenize ekledikten sonra indirmek zorunda değilsiniz. Kütüphaneye eklemek için;

https://www.gog.com/#giveaway adresine gidin. Yapmanız gereken tek şey "kütüphaneme ekle" butonuna basmak olacaktır. Kısa süre sonra oyunu GOG kütüphanenizde bulabilirsiniz. Bu gibi ücretsiz oyun haberlerini kaçırmak istemiyorsanız https://oyunda.org/forum/oyun-indirimleri/indirimli-ve-kisa-sureligine-ucretsiz-oyunlari-kacirmamak-icin#post-215 yazımıza bir göz atın.

Daha fazla içeriğin daha hızlı yayınlanması için bize destek olabilirsiniz. Teşekkür et butonu tıklandığı zaman bir kaç reklam sonra sizi oyunda.org sitesine yönlendiriyor.
TEŞEKKÜR ET


   
Alıntı