Dishonored: Death o...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle
Dishonored: Death of the Outsider / Epic Games'de Ücretsiz

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
325 Görüntüleme
Kaan Alp
(@kaan-alp)
Üye Admin
Katılım : 5 sene önce
Gönderiler: 55
Konu başlatıcı  

Epic Games şu an mağazada 259TL değeri olan oldukça kaliteli bir oyunu 2 - 9 Şubat 2023 tarihleri arasında ücretsiz dağıtacak. Kaçırmamanız için erkenden yazıyorum. Epic Games ücretsiz oyun Dishonored: Death of the Outsider... Oyunu almanız için yapmanız gerekenleri bir bir yazacağım. Lütfen iyice okuyun ve hatırlatmalarınızı kurun.

İlk önce bu tür duyuruları kaçırmamak için https://oyunda.org/forum/oyun-indirimleri/indirimli-ve-kisa-sureligine-ucretsiz-oyunlari-kacirmamak-icin postumuza mutlaka göz atın. Bu sayede anında haberdar olabilirsiniz.

Daha sonra Epic Games üzerinden nasıl oyun alındığını bilmiyorsanız; https://oyunda.org/forum/oyun-indirimleri/epic-gamesten-ucretsiz-oyun-nasil-alinir#post-254 bu yardım postumuza göz atın. Şimdi gelelim oyuna.

Dishonored: Death of the Outsider

Bugüne kadar gerçekleştirilen en büyük suikasti gerçekleştirmek için eski akıl hocası Daud ile bir araya gelen Billie Lurk rolüne bürün: her ikisinin de İmparatorluk'un en onursuz anları için bir enstrümana dönüştüğünü düşündüğü, tanrısal bir figür olan Outsider'ı öldürmek asıl amacınız. 

Bir zamanlar Dunwall'un en amansız kiralık katillerinden biri olan Billie Lurk (Meagan Foster) rolüne bürün. Eski akıl hocan olan efsanevi suikastçı Daud ile bir araya gelerek bugüne kadar gerçekleştirilen en büyük suikaste girişiyorsun: Billie ve Daud'un İmparatorluk'un en onursuz anları için bir enstrümana dönüştüğünü düşündüğü, tanrısal bir figür olan Outsider'ı öldürmek. Outsider ve onun geçmişi üzerindeki sis perdesini aralamak için Karnaca'nın en kirli köşelerine girerken, ölümcül rakiplerle, antik güçlerle ve etrafındaki dünyayı sonsuza kadar değiştirecek zorlu kararlarla yüz yüze geleceksin.

Dishonored: Death of the Outsider almak için günü geldiğinde yani en erken 2 Şubat 2023 tarihinde https://store.epicgames.com/tr/p/dishonored-death-of-the-outsider adresini ziyaret edin ve oyunu kütüphanenize ekleyin. İndirmek zorunda değilsiniz. İstediğiniz zaman indirebilirsiniz. Daha fazla içerik için lütfen imza kısmındaki teşekkür et butonuna tıklamayı unutmayın.

 

Daha fazla ve hızlı paylaşımların yanında daha değerli bilgiler için bize destek olmak ister misin? Bunun için tek yapman gereken oyunda.org sitesine yönlendirilen "teşekkür et" bağlantısına tıklamak. Şimdiden biz teşekkür ederiz. ?

TEŞEKKÜR ET


   
Alıntı