Ücretsiz Oyun / Fal...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Ücretsiz Oyun / Fallout: New Vegas Ultimate Edition

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
208 Görüntüleme
Kaan Alp
(@kaan-alp)
Üye Admin
Katılım : 5 sene önce
Gönderiler: 55
Konu başlatıcı  

Fallout: New Vegas Ultimate Edition Prime Gaming yani Amazon'un bu ay içinde verdiği bir sürü ücretsiz oyunlardan sadece birisi. Yeni bir aya girdik ve Prime Gaming'in dağıttığı ücretsiz oyunlar değişti. Dilerseniz Fallout: New Vegas Ultimate Edition oyunu ve nasıl ücretsiz alınacağı konusunda biraz bilgi verelim.

İlk olarak bu tür indirim ve ücretsiz oyun haberlerini kaçırmamak için bu paylaşımımızı mutlaka okuyun uygulayın. 

Fallout: New Vegas Ultimate Edition oyunu GOG üzerinden veriliyor. Bu ay içinde kodunuzu Prime Gaming üzerinden az sonra bahsedeceğim şekilde alıp 14 Aralık tarihine kadar GOG hesabınıza eklemeniz gerekiyor. Oyunu bir kere GOG kütüphanenize eklediğinizde istediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Şimdi de Fallout: New Vegas Ultimate Edition hakkında bazı küçük detaylar verelim ve sonrasında nasıl ücretsiz alınacağına bir bakalım.

Fallout: New Vegas Hakkında Bilgiler

Fallout: New Vegas, Obsidian Entertainment'ın geliştirdiği bununla beraber Bethesda Softworks'ün yayınladığı bir aksiyon rol yapma oyunudur. Nisan 2009'da duyurulan oyun 19 Ekim 2010'da Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürüldü. Baktığınız zaman eski bir oyun olabilir ama hala tatmin edici düzeyde iyi. Ana Fallout serisinin bir yan ürünü olan oyun, Arizona, California ve Nevada'nın parçalarından oluşan bir bölgeyi kapsayan apokaliptik açık dünya ortamına sahiptir.

Fallout: New Vegas Konusu

Atomik Çağ teknolojisi sayesinde alternatif bir zaman çizelgesine sapan ve sonunda 2077 yılında ABD ile arasındaki büyük bir çatışmanın neden olduğu "Büyük Savaş" olarak adlandırılan bir olayda küresel bir nükleer kıyamete yol açan bir dünyada geçiyor. New Vegas'ın ana hikayesi, Fallout 3 olaylarından dört yıl sonra ve bombaların düşmesinden 204 yıl sonra olan 2281 yılında geçiyor. Doğrudan bir devam oyunu değil, ancak Fallout 2'de bulunan birkaç öğenin geri dönüşünü içeriyor. Daha fazla detay için Wiki...

Şimdi gelelim Fallout: New Vegas Ultimate Edition nasıl ücretsiz alınır konusuna. Bunun için daha önce detaylı bir yazı yazılmıştı. Hiç bir detay atlanmadı. 

Prime Gaming'ten ücretsiz oyun alma

ve sonrasında

GOG hesabınıza aldığınız kodun nasıl ekleneceği konusunda sabitlediğimiz içeriklerimizi kontrol ederseniz herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Sadece burada zaman sıkıntınız var. 1 aylık bir süre de olsa kaçırmış olabilirsiniz. Bu nedenle foruma üye olup https://oyunda.org/forum/oyun-indirimleri içeriğimize abone olursanız yayınlanan bütün içerikleri anında görebilirsiniz.

Daha fazla ve hızlı paylaşımların yanında daha değerli bilgiler için bize destek olmak ister misin? Bunun için tek yapman gereken oyunda.org sitesine yönlendirilen "teşekkür et" bağlantısına tıklamak. Şimdiden biz teşekkür ederiz. ?

TEŞEKKÜR ET


   
Alıntı
Konu Etiketleri