Ücretsiz Oyun / WRC...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Ücretsiz Oyun / WRC9 Şimdi Al

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
239 Görüntüleme
Kaan Alp
(@kaan-alp)
Üye Admin
Katılım : 5 sene önce
Gönderiler: 55
Konu başlatıcı  

Amazon Prime Gaming'ten yine harika ve de yeni sayılabilecek bir oyun, bedava veriliyor. WRC 9 daha 2020 yılında piyasaya çıkmış bir oyun olduğundan yeni sayılır ve Prime Gaming'te kısa süreliğine ücretsiz. Hiç lafı dolandırmadan WRC 9 ile ilgili bilgilere bakalım.

WRC 9 FIA Dünya Ralli Şampiyonası olarak da bilinen WRC 9, 2020 Dünya Ralli Şampiyonası'nın resmi yarış video oyunudur. Oyun Fransız geliştirici Kylotonn tarafından yazıldı ve Nacon tarafından tüm dünyaya açıldı. 3 Eylül 2020'de piyasaya sürülen Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

WRC 9  offroad oyunu şimdi Amazon Prime Gaming ile ücretsiz veriliyor.

WRC 9 ücretsiz nasıl alınır?

Prime Gaming'ten nasıl ücretsiz oyun alacağınızla ilgili detaylı bir rehberimiz bulunuyor. Buradan kontrol edebilirsiniz.

Diğer oyunlara nazaran WRC 9 Amazon Prime Gaming üzerinden doğrudan veriliyor. Yani Prime Gaming hesabınıza giriş yapıp oyunu "talep et" demeniz yeterli. Sonrasında Amazon'daki kütüphanenize oyun doğrudan ekleniyor. İstediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Aşağıdaki görselden inceleyiniz.

Daha fazla ve hızlı paylaşımların yanında daha değerli bilgiler için bize destek olmak ister misin? Bunun için tek yapman gereken oyunda.org sitesine yönlendirilen "teşekkür et" bağlantısına tıklamak. Şimdiden biz teşekkür ederiz. ?

TEŞEKKÜR ET


   
Alıntı