Bildirimler
Tümünü temizle

Resident Evil Village'da Boat Key Nerede?

   RSS

0
Topic starter

Resident Evil Village'da Moreau ile ilk kez karşılaştıktan sonra, ön girişine barikat kurduğu için yeni bir yola ihtiyaç duyacaksınız. Bazı madenlerde kısa bir dolambaçlı yoldan sonra, su yollarından kaçmak için kullanabileceğiniz bir tekneye rastlayacaksınız, ancak onu çalıştıramadığınızda tekne ne işe yarar? Tekne anahtarına ihtiyacınız olacak. İşte onu nerede bulacağınız. konusunda size yardım edeceğiz.

Resident Evil Village'da Boat Key Nerede?

1 Yanıt
0
Topic starter

İlk önce, tekne anahtarını bulmak için, Moreau’nun yanındaki madenlerin girişinden içeri girin ve her zaman içeride dolaşan Lycanlara çok dikkat edin. Tüfeğinizi elinizin altında tutun ve köşeleri yavaşça dönün. Girişten sola gidin ve küçük merdivenlerden yukarı çıkın. Sola devam edin ve bıçağınızla keserek ampulün yanındaki sağ duvardaki küçük simgeyi geçin. Dümdüz ilerleyin ve küçük sarı merdiveni hemen sağa dönerek aşağı indirin. İlerleyin ve önünüzdeki duvarın sağ tarafına dönün. Bu duvarı geçtikten sonra, içinde bir avuç asılı gövdesi ve bolca Lycan bulunan bir dönüm noktası ağacına rastlamalısınız. Bu ağacın hemen sağında, kapısı ardına kadar açık, beni lootla diyen! küçük bir baraka var.

Bu kulübeye gidin ve tekne anahtarını rafta kolayca bulabilirsiniz. Kırmızı ve sol duvarda, ön kapının hemen yanında asılı duruyor, bu, odadaki görmeye yetecek kadar aydınlatılmış neredeyse tek şey. Bu anahtar rafıyla etkileşim kurun ve tekne anahtarını cebe sokun. Bununla, artık su yollarından Moreau'nun alanına girebilir ve çıkabilirsiniz. 

Paylaş: