Mobil Oyun

Shadowgun Legends Ön Kayıt Ol

Android için ön kayıt aşamasında geçen Shadowgun Legends oyunu grafikler ile ve içeriği ile dikkat çekiyor. Oyun şimdi ön kayıt aşamasında . Oyun indirmeye sunulduğu zaman bilgi almak için yazının sonunda verdiğimiz linkten kayıt olabilirsiniz. Shadowgun Legends oyunundan biraz bahsedelim.

Shadowgun Legends bir FPS shooter oyunu. Oyunda uzaylılar tarafından işgal edilen gezegeni kurtarmaya çalışıyor ve özgürce tasarlanmış silahlarla mücadele veriyorsunuz. Oyun 200’den fazla göreve sahip ve görevler 4 farklı gezegende geçiyor.

Shadowgun Legends oyununda hikaye modu, rekabetçi mod ve çok kişili düşmana karşı savaştığınız coop mod bulunuyor. Arena modu dikkatinizi de çekebilir.

Oyunda görsel olarak sizi doyuracak içerikler de bulunmakta. 500’den fazla kıyafetin yanında ayrıca kozmetik eşyalarda bulunuyor. Hiçbir sınıfın olmadığı oyun size bu konuda özgürlük tanıyor. Yeteneğinizi silahınızı kendiniz seçiyor kendi oyun tarzınızı yaratıyorsunuz.

Guild sistemiyle beraber parti kurma ve zor karşılaşmalara arkadaşlarla girme imkanı bulunuyor. Ayrıca oyun içi sohbet ile diğer oyuncularla konuşabilirsiniz. Bunun yanında satıcılardan eşya alıp aynı yere eşya satmak mümkün.

Shadowgun Legends shooter oyununda ayrıca ün sistemi bulunuyor. Ün topladıkça ne kadar ödül kazanacağınız ortaya çıkıyor. Ne kadar ünlü olursanız ödüller o kadar artıyor.

Shadowgun Legends ön kayıt ol ve indir https://play.google.com/store/apps/details?id=com.madfingergames.legends

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Online'da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?

AksiyonRehber

Saints Row: Nasıl Fotoğraf Çekilir (Fotoğraf Modu)

AksiyonRol Oyunu

Saints Row'u bitirmek ne kadar sürer?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.