EtkinlikMobil Oyun

Çanakkale Zaferi Mobil Oyun Duyuruları ve Etkinlikler

Bugün emperyalizme karşıntarih yazdığımız bir günün dönümü. Çanakkale zaferin özel mobil oyunlardan da etkinlikler ve kutlama mesajları gelmeye devam ediyor. Sizlerle bu güne özel haber ve etkinlikleri paylaşmak istiyorum.

#blackdesertonline
Seyit, Ahmet, Hasan, Yanko, Hasnun Galib, Agop diye ayırmadan, gözlerini dahi kırpmadan canlarını seve seve feda eden her dil, din ve renkten bu vatanın kahraman evlatlarının dünyaya kafa tutarak destan yazdığı, “Çanakkale Geçilmez” sözünü tarihe, aziz hatıralarını ise kalplerimize kazıdığı Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl donümünde tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

#clashofkings
[Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü] Lordlarım!
Sadece BUGÜNE ÖZEL Çanakkale Zaferi Özel Paketi’ni gördünüz mü? Ordunuzu güçlendirecek ve sizleri de büyük zaferlere taşıyacak bu paketi SAKIN KAÇIRMAYIN!

Clash of Kings Türkiye Ekibi olarak Çanakkale Zaferi’mizi kutluyor, bu zafer uğruna hayatını feda eden tüm şehitleri saygıyla anıyoruz. 🇹🇷

#lastempirewarz
“Vurulup tertemiz alnından, uzanmış yatıyor,
Bir hilal uğruna, ya Rab, ne güneşler batıyor!
Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş, asker!
Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer.”

18 Çanakkale Zaferi’nin 103. Yıl Dönümü Kutlu Olsun!

18 Mart Şehitleri Anma Günü vesilesiyle bir kez daha bu cennet vatan için canını feda etmiş tüm kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz!

#legacyofdiscord
Bu topraklarımızı vatan yapan aziz şehitlerimizi saygıyla anıyoruz.

#osmanlısavaşları

Ey şehit oğlu şehit isteme benden makber, sana ağuşunu açmış duruyor Peygamber. 18 Mart Çanakkale zaferini Limon Games ekibi olarak kutluyor, Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Promosyon kısmına “çanakkale” yazan oyuncularımıza 24 saat boyunca 10 adet Osmanlı sandığı hediye.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Haber

Oyundan Haberler #3 – 7 Aralık / 11 Aralık 2020 – Oyun Haberleri

Haber

Oyundan Haberler - 30 Kas / 4 Ara 2020 - Oyun Haberleri

Haber

Epic Games Store Mobil Cihazlar İçin Yayınlanacak

MobaNasıl Yapılır

Mobile Legends MS Sorunu Çözümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir