EtkinlikMobil Oyun

Çanakkale Zaferi Mobil Oyun Duyuruları ve Etkinlikler

Bugün emperyalizme karşıntarih yazdığımız bir günün dönümü. Çanakkale zaferin özel mobil oyunlardan da etkinlikler ve kutlama mesajları gelmeye devam ediyor. Sizlerle bu güne özel haber ve etkinlikleri paylaşmak istiyorum.

#blackdesertonline
Seyit, Ahmet, Hasan, Yanko, Hasnun Galib, Agop diye ayırmadan, gözlerini dahi kırpmadan canlarını seve seve feda eden her dil, din ve renkten bu vatanın kahraman evlatlarının dünyaya kafa tutarak destan yazdığı, “Çanakkale Geçilmez” sözünü tarihe, aziz hatıralarını ise kalplerimize kazıdığı Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl donümünde tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

#clashofkings
[Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü] Lordlarım!
Sadece BUGÜNE ÖZEL Çanakkale Zaferi Özel Paketi’ni gördünüz mü? Ordunuzu güçlendirecek ve sizleri de büyük zaferlere taşıyacak bu paketi SAKIN KAÇIRMAYIN!

Clash of Kings Türkiye Ekibi olarak Çanakkale Zaferi’mizi kutluyor, bu zafer uğruna hayatını feda eden tüm şehitleri saygıyla anıyoruz. 🇹🇷

#lastempirewarz
“Vurulup tertemiz alnından, uzanmış yatıyor,
Bir hilal uğruna, ya Rab, ne güneşler batıyor!
Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş, asker!
Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer.”

18 Çanakkale Zaferi’nin 103. Yıl Dönümü Kutlu Olsun!

18 Mart Şehitleri Anma Günü vesilesiyle bir kez daha bu cennet vatan için canını feda etmiş tüm kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz!

#legacyofdiscord
Bu topraklarımızı vatan yapan aziz şehitlerimizi saygıyla anıyoruz.

#osmanlısavaşları

Ey şehit oğlu şehit isteme benden makber, sana ağuşunu açmış duruyor Peygamber. 18 Mart Çanakkale zaferini Limon Games ekibi olarak kutluyor, Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Promosyon kısmına “çanakkale” yazan oyuncularımıza 24 saat boyunca 10 adet Osmanlı sandığı hediye.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir