Mobil Oyun

Bireysel Top Nedir? Clash of Kings

Dostlarım, Clash of Kings ‘ten bence skandal bir yeni özellik tanıtıldı. Az sonra detayları verip fikrimi paylaşacağım. Yeni özellik bireysel top.

Daha önce bir görsel paylaşarak sizce bu ne olabilir diye soruldu. Topa benzediği aşikardı. İşte o görsel;

Daha sonra da şu şekilde bunun ne olduğu açıklandı;

[Yeni Özellik: Bireysel Top] Lordlarım, artık düşmanınızı bombalayabileceğiniz size özel bir top olacak. Özel mermileriyle düşman askerlerini yavaşlatabilir, zehirleyip hastaneye düşürebilir, öldürebilir ve düşmanın şehir savunmasını azaltabilirsiniz!!! Bu bombaların her birini üretmek için çok kaynak gerekecek ama bunlarla kalkanlı kaleye saldırabileceksiniz…
Özellik şu anda deneme aşamasında, BU HAFTA tüm krallıklara eklenecek! Bu özelliğin kurallarını perşembe günü sayfamızda bulabilirsiniz!
Bizi takip etmeye devam edin…
Clash of Kings Türkiye Takımı
#Huaxia #Dragonborn #ClashofKings

Ve hemen alt kısımdaki görseller paylaşıldı


Açıklamayı okursanız oradaki skandal ifadeyi daha doğrusu bu topun inanılmaz özelliğini görürsünüz. Bu top sayesinde kalkanlı kalelere saldırılabilecek. Yani sizi paranızla kalkan alacaksınız askerim korunsun kaynağım korunsun isteyeceksiniz. Ama bu topa sahip olanlar yine de size saldırabilecek.

Detaylı özellikler tam açıklanmasa da (yakında açıklanacak) bu topun bu özelliği bir çok kişiye oyunu bıraktırır.

Clash of Kings bunu neden yapıyor? Elbette daha fazla para kazanmak için. Bu gibi oyunlarda daha önce bahsettiğim üzere oyuna en çok para kazandıran olay askerlerin ölmesidir. Oyuncuların askerleri ölmüyorsa oyun para kazanamaz çünkü en çok altın harcayacağınız şey ya hızlı asker basmak ya da askerleri iyileştirmektir. Bu top sayesinde artık para verip kalkan alsanız dahi kaleniz güvende değil. Askerleriniz ölebilir. Demek ki kalkan şatışlarından gerekli para kazanılamıyor.

İleride ne olacağını size bir müneccim gibi söyleyebilirim. Yakında bu topun da saldıramayacağı daha özellikli ve pahalı bir kalkan satışa sunulacak. Herkese geçmiş olsun.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir