Mobil Oyun

Bireysel Top Nedir? Clash of Kings

Dostlarım, Clash of Kings ‘ten bence skandal bir yeni özellik tanıtıldı. Az sonra detayları verip fikrimi paylaşacağım. Yeni özellik bireysel top.

Daha önce bir görsel paylaşarak sizce bu ne olabilir diye soruldu. Topa benzediği aşikardı. İşte o görsel;

Daha sonra da şu şekilde bunun ne olduğu açıklandı;

[Yeni Özellik: Bireysel Top] Lordlarım, artık düşmanınızı bombalayabileceğiniz size özel bir top olacak. Özel mermileriyle düşman askerlerini yavaşlatabilir, zehirleyip hastaneye düşürebilir, öldürebilir ve düşmanın şehir savunmasını azaltabilirsiniz!!! Bu bombaların her birini üretmek için çok kaynak gerekecek ama bunlarla kalkanlı kaleye saldırabileceksiniz…
Özellik şu anda deneme aşamasında, BU HAFTA tüm krallıklara eklenecek! Bu özelliğin kurallarını perşembe günü sayfamızda bulabilirsiniz!
Bizi takip etmeye devam edin…
Clash of Kings Türkiye Takımı
#Huaxia #Dragonborn #ClashofKings

Ve hemen alt kısımdaki görseller paylaşıldı


Açıklamayı okursanız oradaki skandal ifadeyi daha doğrusu bu topun inanılmaz özelliğini görürsünüz. Bu top sayesinde kalkanlı kalelere saldırılabilecek. Yani sizi paranızla kalkan alacaksınız askerim korunsun kaynağım korunsun isteyeceksiniz. Ama bu topa sahip olanlar yine de size saldırabilecek.

Detaylı özellikler tam açıklanmasa da (yakında açıklanacak) bu topun bu özelliği bir çok kişiye oyunu bıraktırır.

Clash of Kings bunu neden yapıyor? Elbette daha fazla para kazanmak için. Bu gibi oyunlarda daha önce bahsettiğim üzere oyuna en çok para kazandıran olay askerlerin ölmesidir. Oyuncuların askerleri ölmüyorsa oyun para kazanamaz çünkü en çok altın harcayacağınız şey ya hızlı asker basmak ya da askerleri iyileştirmektir. Bu top sayesinde artık para verip kalkan alsanız dahi kaleniz güvende değil. Askerleriniz ölebilir. Demek ki kalkan şatışlarından gerekli para kazanılamıyor.

İleride ne olacağını size bir müneccim gibi söyleyebilirim. Yakında bu topun da saldıramayacağı daha özellikli ve pahalı bir kalkan satışa sunulacak. Herkese geçmiş olsun.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Haber

Avatar: Frontiers of Pandora sadece ışın izleme ile çalışacak

Hack & Slash

Lost Ark Avrupa Ne Zaman Çıkıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir