Battle RoyaleNasıl Yapılır

Pubg Mobile Facebook Bağlanma Sorunu (18/01/2021 Güncelendi)

Güncelleme: 18-01-2021 – Pubg Mobile sosyal medya hesapları hakkında resmi açıklaması eklendi

Pubg Mobile geliştirici ekibin sosyal medya bağlantıları hakkında yaptığı resmi açıklamayı sizlerle paylaşmak istedik. Bu vesile ile konuyu da güncellemiş olacağız ve sizlere biraz daha faydalı olmasını umuyoruz. Resmi Pubg Mobile geliştirici açıklamasına göre, ekip kesinlikle sosyal medya hesabınızın kaybolması, silinmesi, ona artık erişememeniz konusunda destek vermiyor. Hesabınıza erişememe nedeniniz olarak şu açıklamayı incelemeniz gerekiyor;

“0.18.0 güncellemesinden sonra, Pubg Mobile’a giriş için kullandığınız bir sosyal medya hesabının bağlantısını kaldırırsanız, Pubg Mobile ile bağlantısı kesilmiş olmalıdır.”

Bu resmi bir açıklamadır ve Pubg Mobile geliştirici ekibi tarafından yapılmıştır. Eğer sosyal medya hesabınızı Pubg Mobile içinden kaldırdıysanız hesap bilgileriniz tamamen silinmiş olabilir ve bu sorun konusunda Pubg Mobile geliştirici ekibinin yapabileceği hiçbir şey yok. Yapılan açıklamada hangi sosyal medya hesabının Pubg Mobile, yedeğini, içeriğini skor ve diğer bilgilerini nerede nasıl sakladığının bilinmediği ve ne zaman silineceği ya da silinip silinmeyeceği konusunda bilgilerinin ve etkilerinin olmadığı belirtiliyor.

Eğer sosyal medya hesaplarınızla Pubg Mobile’a giremiyorsanız sorununuz bu olabilir. Daha önce “bağlantıyı kes” özelliğini kullanıp kullanmadığınızı hatırlamaya çalışın.

Diğer bilgiler için okumaya devam edin.


Pubg Mobile Facebook bağlantı problemi mi yaşıyorsunuz? Merak etmeyin bu oyundan kaynaklanan bir sorun ve geliştiricileri bununla ilgileniyor. yapılan açıklama şu şekilde; ” Facebook hesabıyla oyuna bağlanamayan oyuncularımız sorunun farkındayız ve araştırıyoruz. Sizi paylaşımlara bilginedireceğiz. Verdiğimiz rahatsızlıktan özür dileriz ” Bu açıklamanın üzerinden oldukça zaman geçti. Hala bu sorunu yaşayan insanlar olduğunun farkındayız. Bu nedenle konuya web üzerinden bulunmuş bir kaç çözüm yöntemi eklemek istiyoruz. Pubg Mobile Facebook problemleri çözümü.

Pubg Mobile Facebook Bağlanma Sorunu Nasıl Giderilir?

Bluestack ile bağlantı sorununu çöz

Basit bir çözüm, şu adımları izleyin. Biraz uzun sürecek olsa da bir çok oyuncu bu yöntemle Facebook bağlantı sorununu çözdüğünü rapor ediyor.

 1. Bluestack indir
 2. Bilgisayarınıza indirdiğiniz bu programı kurun.
 3. Google hesabınızla giriş yapın.
 4. Google Play’den Pubg Mobile’ı bulup indirin.
 5. Oyuna giriş yapın. Facebook ile bağlanma seçeneğini seçin.
 6. Facebook uygulaması yüklüyse giriş yapmanızı isteyecek. Bağlanmak istediğiniz Facebook hesabınıza giriş yapın.
 7. Facebook uygulaması yüklü değilse web üzerinden Facebook’a giriş yapmanızı isteyecek. Giriş yapın.
 8. Bluestack ile Facebook bağlantısında sıkıntı yaşıyorsanız buradaki yazımızı kontrol edin.

Bu yöntemi uyguladığınızda oyunu Bluestack üzerinden oynamak zorunda değilsiniz sadece hesabınızı Facebook’a bağladınız ve bundan sonra telefon üzerinden devam edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken aynı Facebook hesabına telefonda da bağlı olmanız.

Facebook üzerinden problemi çözmeye çalışalım

Facebook hesabı üzerinden izin verdiğiniz Pubg Mobile uygulamasını kaldırarak sorunu çözmeye çalışacağız. Bu yöntemle uygulamayı kaldıracağız sonra telefon üzerinden tekrar Facebook ile giriş yapmaya çalışacağız.

 Dikkat! Bu işlemi yapmadan önce Pubg hesabınızı başka bir sosyal medya hesabınıza ya da Google hesabınız veya Game Center hesabınıza bağlamayı unutmayın. 

 1. Facebook’a web üzerinden giriş yapın.
 2. Ayarlar – Uygulamalar yolunu izleyin.
 3. Burada izin verilmiş uygulamalar içinde Pubg Mobile’ı bulun.
 4. Uygulamayı kaldırın.
 5. Oyunu açın ve Facebook ile giriş seçeneğiyle giriş yapmayı deneyin.
 6. İzinleri eksiksiz verin.

Mobil Oyun Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Bu iki yöntem Pubg Mobile ‘da Facebook ile bağlantı sorununuzu çözebilir. Çözülmediği taktirde lütfen bizimle yorumlar kısmından iletişime girin.pubg mobile

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nasıl YapılırRehber

Android Emulator'de Oyun Güncellenmiyor Sorunu

Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

22 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Zombi Modu Taktikleri