Mobil Oyun

Pubg Mobile 'a Facebook İle Bağlanma Sorunu

Pubg Mobile hesabınıza Facebook ile bağlanamıyorum musunuz? Merak etmeyin bu oyundan kaynaklanan bir sorun ve grliştiricileri bununla ilgileniyor. yapılan açıklama şu şekilde;

” Facebook hesabıyla oyuna bağlanamayan oyuncularımız sorunun farkındayız ve araştırıyoruz. Sizi paylaşımlara bilginedireceğiz. Verdiğimiz rahatsızlıktan özür dileriz ”

Bir çok oyuncu Pubg oynamak için Facebook hesabını kullanıyor ve şu sıralar sıkıntı var. Siz de sıkıntı çekiyorsunuz biraz bekleyin. Sorun çözülecek.

Pubg ile ilgili bir diğer haberimiz ise oyunun mobil versiyonunu kopyalar marketlerde dolu, bildiğiniz üzere. Şirket de bu kopya oyunlara savaş açmış durumda. Muhtemelen Rules of Survival bundan minimum düzeyde etkilenecektir. Pubg Mobile muhtemelen kendinden içerik çalan oyunları hedef alacaktır. Gelişmeleri takip ediyoruz.
Pubg Mobile 'a Facebook İle Bağlanma Sorunu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili Yazılar
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

12 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir