Mobil Oyun

Akuma İçin En İyi Hareket Videosu Kaydetmek İster Misin? / Tekken Mobile

Son zamanların ilgiyle oynanan mobil oyunu Tekken bir video etkinliği başlattı. Malesef etkinlik sonucunda ödül yok ama videonuz en iyi Akuma hareketi olabilir. Sizde Akuma’yı çok iyi oynuyorum diyorsanız videosunu aşağıda açıkladığım şekilde Tekken Mobile’a iletebilirsiniz. Tek artısı Tekken Mobile oyuncuları sizin Akuma karakterini nasıl oynadığınız görecektir.

Want to show off how you’ve mastered Akuma’s moves? Send us a video before May 24 of your best fights featuring Akuma using #mynextmove and #tekkenmobile for a chance of being featured!

24 Mayıs’a kadar kaybettiğimiz videoyu Facebook’a #mynextmove ve #tekkenmobile etiketleriyle yükleyin. Yöneticiler buraya yüklenen videolar içinden en iyisini belirleyip oyuna dahil edeceklerdir.

Tekken Mobile son zamanların en iyi savaş oyunudur. Mobilde oynayabileceğiniz nadir oyunlardan birisi. Hayranlarının da oldukça ilgisini çekmiştir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Starfield

Starfield Videosu Robotik Asistan VASCO'yu Ortaya Çıkardı

Far Cry 6

Vaas Dönüyor - İkonik Antagonist İçeren Far Cry 6 DLC'den Oynanış Videosu Yayınlandı

Rol Oyunu

Yeni Ghost of Tsushima Oynanışı, Kombatı, Gizlenmeyi ve Bir Çok Kostümü Gösteriyor

Haber

Facebook Oyun Uygulaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.