Mobil Oyun

Akuma İçin En İyi Hareket Videosu Kaydetmek İster Misin? / Tekken Mobile

Son zamanların ilgiyle oynanan mobil oyunu Tekken bir video etkinliği başlattı. Malesef etkinlik sonucunda ödül yok ama videonuz en iyi Akuma hareketi olabilir. Sizde Akuma’yı çok iyi oynuyorum diyorsanız videosunu aşağıda açıkladığım şekilde Tekken Mobile’a iletebilirsiniz. Tek artısı Tekken Mobile oyuncuları sizin Akuma karakterini nasıl oynadığınız görecektir.

Want to show off how you’ve mastered Akuma’s moves? Send us a video before May 24 of your best fights featuring Akuma using #mynextmove and #tekkenmobile for a chance of being featured!

24 Mayıs’a kadar kaybettiğimiz videoyu Facebook’a #mynextmove ve #tekkenmobile etiketleriyle yükleyin. Yöneticiler buraya yüklenen videolar içinden en iyisini belirleyip oyuna dahil edeceklerdir.

Ayrıca Bakınız:   Darkness Rises Etkinlik Tamamlama Ve Ödül Alma

Tekken Mobile son zamanların en iyi savaş oyunudur. Mobilde oynayabileceğiniz nadir oyunlardan birisi. Hayranlarının da oldukça ilgisini çekmiştir.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Dövüş Oyunu Türüne Yeni Boyut Kazandıran Granblue Fantasy: Versus Dragon Ball FighterZ Geliştiricileri Tarafından Piyasaya Sürülecek

Mobil Oyun

F2P Mobil Yarış Oyunu Forza Street Yakında Galaxy Store'da Çıkacak

ListeMobil Oyun

İnternetsiz Mobil Oyunlar

ListeMobil Oyun

En Çok Oynanan Ücretsiz Mobil Oyunlar

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir