MaceraMobil Oyun

Haftanın En İyi 5 iOS Oyunu (Ücretsiz)

Bugün hafta sonu, okullar da açıldı. Peki bu tatil gününü hangi mobil oyunla geçireceksin. Apple cihazı olanlar için bu yazıda ücretsiz oynayabileceğiniz ve son hafta oldukça ilgi görmüş tam 5 adet oyunu sizler için derledik. Bu hafta sonu ve boş zamanlarında bunları oynayabilirsin.

Omega Wars

Son kullanıcı yorumları oldukça iyi olan Omega Wars, moba ve strateji öğelerini birleştirmek konusunda oldukça iyi. Rakibinizi tartıp onun stratejisini tahmin etmeli ve ona göre kendi stratejinizi belirlemelisiniz. Hızlı maçlarla eğlenebileceğiniz Omega Wars ilginizi çekebilir. Basit tarzda moba ve strateji sevenler mutlaka bir göz atsın.
İndir: https://itunes.apple.com/app/id1418697416
Haftanın En İyi 5 iOS Oyunu (Ücretsiz)

Pocket Luna

Antik bir dünyada geçen hikayesiyle dikkatinizi çekebilir. Çok eski olmamasına rağmen listelerde yükselmeyi başaran Pocket Luna iOS oyunu secebileceğiniz bir macera oyunu olabilir. Özellikle renk paleti benim hoşuma gitti. Bir değerlendirin. Macera oyunlarını sevenler mutlaka baksın. Oyunun ayrıca bilgisayar versiyonu için Luna Online’a bakabilirsiniz. Videodan detaylı bilgi alabilirsiniz.
İndir: https://itunes.apple.com/us/app/true/id1374773761

Shadow Battle 2

Shadow Battle 2, Shadow Fight benzerliği ile dikkat çekebilir. Efsane savaş oyunu Shadow Fight’ın bir kopyası bile diyebilirsiniz ama kendine has özelliklerinin olduğunu inkar edemeyiz. Farklı kahramanlarla savaşabileceğiniz oyunun boyutu biraz yüksek olsa da telefonunda yer sıkıntısı olmayan ya da bir wifi ağı olan oyuncular bir şans verebilir.
İndir: https://itunes.apple.com/US/app/id1434037281
Haftanın En İyi 5 iOS Oyunu (Ücretsiz)
Bir de amatör videosuna bir göz atın. Çok bilgi alabilirsiniz.

Warhammer AoS Champions

Bir kart destesi strateji oyunu arayanlar mutlaka Warhammer AoS Champions’a bir baksın. 4 farklı yoldan rakibinizin kalesine doğru yürüyor ve sonra onu yok etmeye çalışıyorsunuz. Her kartın kendine has özelliklerini kullanarak kendi stratejinizi geliştiriyorsunuz. Kartları biriktiriyor ve geliştirebiliyorsunuz. Mutlaka bir göz atın.
İndir: https://itunes.apple.com/app/id1362510599
Haftanın En İyi 5 iOS Oyunu (Ücretsiz)

PogoCat

Oldukça basit görünen ama bir o kadar zor olan PogoCat, oyununda kendinizi çubuğun üzerinde dengede tumaya, daha sonra engelleri aşmaya ve puan toplamaya çalışıyorsunuz. Basit görünümlü bu oyun ilginizi çekebilir.
İndir: https://itunes.apple.com/app/id1367371716
Haftanın En İyi 5 iOS Oyunu (Ücretsiz)
İlgili Yazılar
Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir