Mobil Oyun

Pubg Düşük Donanımlı Bilgisayarda Oynama

Yeni gelen haberler dünyanın en popüler Battle Royale oyunlarından biri olan Pubg için çok önemli gelişmeler içeriyor. Kötü bir Bilgisayarınız var ama onunla Pubg oynamak istiyorsunuz. Yakın zaman içinde bu mümkün olacak.

PUBG, Project Thai adlı çalışmasıyla oyunun kötü bilgisayarlara sahip olan kullanıcılar için de oynanabilir olmasını hayal olmaktan çıkarıyor.
Pubg Düşük Donanımlı Bilgisayarda Oynama
PUBG Corporation, kısa süre önce PUBG Mobile Lite sürümünü çıkararak oyunun mobil versiyonunu ucuz akıllı telefonlar için de oynayabilir kılmıştı. Şirket aynı şeyi şimdi de bilgisayar sürümğ için yapıyor. PUBG, Project Thai sayesinde bundan sonra daha düşük donanımlı bilfisayarlarda da oynanabilecek. Maalesef bu sürüm sadece yalnızca Tayland’a özel olacak.

PUBG Project Thai’nin sistem gereksinimleri standart PUBG’nin sistem gereksinimlerine göre daha düşük ve şaşılacak şekilde Intel Core i3 işlemcili ve Intel HD grafik yongasına sahip bilgisayarlarda dahi oynanabiliyor. Geçen ay beta süreci başlayan Project Thai, oyuncuları kayıt işleminin ardından davet sistemi ile oyuna girebiliyor.
Pubg Düşük Donanımlı Bilgisayarda Oynama
PUBG Project Thai Önerilen Sistem Gereksinimleri

CPU: Intel Core i5 2.8 GHz

GPU: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870

RAM: 8GB

Gerekli Depolama: 4GB

PUBG Project Thai Minimum Sistem Gereksinimleri

CPU: Intel Core i3 2.4 GHz

GPU: Intel HD Graphics 4000

RAM: 4GB

Gerekli Depolama: 4GB

Bunun sadece Tayland’a özgü olması sizi üzebilir, ayrıca şirketten bu sürümün dünya çapında yayınlayacağı açıklaması da geldi ama herşey değişebilir. Olmazsa bu donanıma çalışabilen yeni sürüm başka oyuncular tarafından her ülkeye uyarlanabilir biraz bekleyelim.

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Mobil Oyun

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir