Mobil Oyun

Pubg Düşük Donanımlı Bilgisayarda Oynama

Yeni gelen haberler dünyanın en popüler Battle Royale oyunlarından biri olan Pubg için çok önemli gelişmeler içeriyor. Kötü bir Bilgisayarınız var ama onunla Pubg oynamak istiyorsunuz. Yakın zaman içinde bu mümkün olacak.

PUBG, Project Thai adlı çalışmasıyla oyunun kötü bilgisayarlara sahip olan kullanıcılar için de oynanabilir olmasını hayal olmaktan çıkarıyor.

PUBG Corporation, kısa süre önce PUBG Mobile Lite sürümünü çıkararak oyunun mobil versiyonunu ucuz akıllı telefonlar için de oynayabilir kılmıştı. Şirket aynı şeyi şimdi de bilgisayar sürümğ için yapıyor. PUBG, Project Thai sayesinde bundan sonra daha düşük donanımlı bilfisayarlarda da oynanabilecek. Maalesef bu sürüm sadece yalnızca Tayland’a özel olacak.

PUBG Project Thai’nin sistem gereksinimleri standart PUBG’nin sistem gereksinimlerine göre daha düşük ve şaşılacak şekilde Intel Core i3 işlemcili ve Intel HD grafik yongasına sahip bilgisayarlarda dahi oynanabiliyor. Geçen ay beta süreci başlayan Project Thai, oyuncuları kayıt işleminin ardından davet sistemi ile oyuna girebiliyor.

PUBG Project Thai Önerilen Sistem Gereksinimleri

CPU: Intel Core i5 2.8 GHz

GPU: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870

RAM: 8GB

Gerekli Depolama: 4GB

PUBG Project Thai Minimum Sistem Gereksinimleri

CPU: Intel Core i3 2.4 GHz

GPU: Intel HD Graphics 4000

RAM: 4GB

Gerekli Depolama: 4GB

Bunun sadece Tayland’a özgü olması sizi üzebilir, ayrıca şirketten bu sürümün dünya çapında yayınlayacağı açıklaması da geldi ama herşey değişebilir. Olmazsa bu donanıma çalışabilen yeni sürüm başka oyuncular tarafından her ülkeye uyarlanabilir biraz bekleyelim.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir