MaceraMobil Oyun

Darkness Rises Gelişim Taktikleri

Darkness Rises taktik

Bu yanımızda detaylı olarak popüler mobil oyun Darkness Rises için hızlı gelişmek ve zamanı verimli kullanmak için yapmanız gereken faydalı şeylerden bahsedip taktik vereceğiz. Lütfen görsellere birlikte takipte kalın.

Darkness Rises ilk hesap açılışı

Oyuna ilk defa mı giriş yapıyorsunuz? Mutlaka hesabınızı bağlayın ve mutlaka bundan önce Avrupa Sunucusuna bağlanın. Lag azalacaktır. Burada Türkiye ‘yi bulabilirsiniz. 

Darkness Rises bütün karakterleri açmak

Bunun en önemli faydası size ekstra güç vermesidir. Karakterler geliştikçe gücünüz hepsi için artacaktır. Mutlaka farklı karakterler geliştirin. 

Ana Macera Kısmı

Ana macera kısmı oyun ilerleyişinizi görebileceğiniz ve büyük ödüller alabileceğiniz kısımdır. Mutlaka buradaki ilerleyişlere uyunuz. 

Haftalık Görevler 

Oyuna ilk girdiğinizde herhangi bir aksiyona girmeden görevi kabul et butonuna tıkla. Muhtemelen ilk yaptığın işlerden birisiyle o görevi bitirmiş olacaksın. Sık sık kontrol et ve görevleri kabul et. 

Darkness Rises PvE kısmı

PvE kısmı oyunun en büyük parçası, öykü görevleri mutlaka yapılmalı hikayeyi anlamanın başka yolu yok. Oyunda ödüller kazanmak ve ilerlemek için bu kısmı unutma. Macera, oyunda çeşitli özellikleri açmak için gereklidir. Ayrıca macerada ilerledikçe öykü görevleri açılır. Altın zindanıyla günlük belli bir miktar altın kazanman mümkün. 

PvP Darkness Rises 

Oyunun PvP kısmı oldukça iyi. Bu kısım uzun süren bir kısım. Günlük tamamlamayı unutma. Her gün sıralamanı yükseltirsen günlük ödüllerinin yüksek gelir. 

PvE Co-Op kısmı

PvE yapmayı sevenler ekipman geliştirmek için mutlaka yukardaki görseli zindanları yapmalı. Ayrıca başkalarıyla oynama fırsatı var. Sınırlı hakkınızı mutlaka kullanın. 

Günlük aktivite

Günlük aktivite de sizden istediği şeyleri yapıp sonuna kadar gidin ve bütün ödülleri toplayın. Daha hızlı gelişeceksiniz. 

Darkness Rises etkinlikleri 

Etkinlik kısmını her zaman kontrol et. Pek göz önünde olmadığı için bir çok insan kaçırıyor. Görevlerle puan topladıkça ödüllerinizi alabilirsiniz. Ayrıca tamamen bitirmemiz gerek yok. Belli bir kaç sınırı geçince her biri için ödül alın. 

Darkness Rises demirci

Her gün Demirciye mutlaka uğra. Parlatıcı işle, uzun sürüyor. Bittiğinde toplayıp tekrar işlemeyi unutma. Demirciyi geliştirirsen daha çok işler daha çok ödül alırsın. 

Darkness Rises ekipman geliştirme

Ekipman geliştirmek güç kazanmak için en önemli yöntemdir. Ekipmanlar harflere göre değerlere sahiptir. Ayrıca renklerle de ayrılır. En değerli ekipman şimdilik S ‘dir. Bir ekipmanı S kademe yapmak için aynı seviyedeki 2 A ekipmanı demircide birleştirmelisiniz. Aynı seviye derken en yüksek seviyedeki aynı renkteki ekiomanlardan bahsediyorum. Gelişmek için mutlaka bu yöntemi kullan. 

Sandık açmak

Hergün sandık kısmından sandık açmayı unutma. Zaman sınırlıdır. Zamanı gelince mutlaka bu kısmı ziyaret et. Günlük sandıklar en değerli olandır. Açması ücretsiz olup yüksek kademe eşya düşme şansı vardır. 
Bu basit yöntemlerle Darkness Rises ‘da hızlıca gelişebilirsin. Kötü tarafı bir zaman sonra sıkıcı olmasıdır. Lakin hızlı gelişmek için gereklidir. Bu Darkness Rises taktiklerini mutlaka kullanın. 
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
HaberMacera

Little Nightmares 3 Ertelendi

HaberKorkuMacera

Until Dawn Remake PC'ye geliyor, Bilinen Tüm Detaylar Burada

HaberHayatta KalmaMaceraNo Man's Sky

No Man's Sky Adrift güncellemesi sizi evrende tamamen yalnız bırakıyor

AksiyonHaberMacera

Marvel's Spider-Man 2, 11 Milyon Satış Adetini Aştı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir