Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Mobil Oyun

Fetih Taht Savaşları Hileleri Hakkında

Fetih Taht Savaşları, son güncelleme ile altın çağ diye adlandırılan mobil strateji oyunu, IGG tarafından yayınlanıyor ve popüler strateji oyunları arasına girmiş durumda. Fetih Altın Çağ oyunu özellikle ülkemizde ve Doğu ülkelerinde, Arap bölgelerinde oldukça popüler. Fetih Taht Savaşları oyununda hile mi arıyorsunuz? Size rehber olacak bu yazınızı mutlaka okuyun daha sonra karar verin. 
Fetih Taht Savaşları hile

Fetih Taht Savaşları oyununda neden hile aranıyor? 

Tüm diğer mobil strateji oyunları gibi Fetih Taht Savaşları ‘da oldukça pahalı. Kurun yüksek olması ülkemizin alım gücü düşük olması oyun içi paketleri bizim için oldukça pahalı hale getiriyor. Bu nedenle işin içinden çıkamayan oyuncular fazla para vermemek için hileye başvurmaya karar veriyor. Zira hızlı gelişmek için oyun içi altın satın almanız şart. 

Fetih Taht Savaşları hileli mod var mı? 

İnternette kısa bir gezinti yaparak Fetih Taht Savaşları Altın Çağ oyunu için hileli mod yayınladığını söyleyen bir sürü site ile karşılaşmanız mümkün, ama böyle birşey yok. Bu modlar sadece oyunun apk dosyasıdır. En kötü ihtimalle çalışmayacaktır.

Fetih Taht Savaşları altın hilesi

Oyunun en değerli şeyi gerçek parayla satın alınan altın olduğundan genelde sizi altın hilesi diye kendilerine çekerler ama bu gerçek değildir. Peki neden? 
Fetih Taht savaşları hile

Online oyunlarda hile yapmak zordur

Online yani çevrim içi yani internet bağlantısı gerektiren oyunlarda hile yapmak zordur. Çünkü oyunu oynamak için oyunun sunucusuna bağlanmak gerekir. Sunucu hileli durumu, modu, ya da sıkıntıyı görebilir ve sizi oyuna bağlamaz. Başlasa bile kısa süre içerisinde sizi banlayacaktır. Daha sonrasında ise oyuna girmeniz mümkün değildir. 
Bununla birlikte Fetih Taht Savaşları gibi oyunlar kısa süre aralıklarla sizin farketmeyeceğiniz ve Google Play üzerinden yayınlanmayan küçük güncellemeler yapar. Bunu oyuna bağlanırken telefonunuz yükler. Bu güncellemeler telefonunuzdaki hileli dosyaları tespit eder. Değiştirir ve orjinal dosyaları yükler. 

Fetih Taht Savaşları hile yapan nasıl yapıyor peki? 

Bir çok kişi bazıları için hile yaptığını düşünür. Rakibinizin yaptığının para basmak olmadığına nasıl emin oluyorsunuz? Belki çok zengin ve anında paket alabiliyor? engin olmadığından emin misiniz? O zaman yabancı ülkeler için paketlerin oldukça ucuz olduğunu unutmayın. Sizin 60 Tl karşılığı aldığınız paket onların ülkesinde kendileri için 1 saatlik mesai karşılığı olabilir. Ülkemizde 60 tl için 1 gün çalışıldığını düşünürseniz farkı anlarsınız. 
Bu da mı değil, rakibimiz bir Türk ve zengin değil mi? Hile yaptığına emin misiniz? 
Bunun için internette bazı dosyalar var. GameGuard isimli uygulama Rootlu telefonlarda hile yapmanıza olanak tanıyor. Lakin telefona root atmak oldukça meşakkatli bir iş ve geri dönüşü yok. iOS telefonunuz garantiliyse garantiden çıkıyor. 
Bu yöntemi kullanmanız bile yukarıda bahsettiğim gibi muhtemelen kısa süre içerisinde banlanacaksınız. Zira hesabınızdaki anı değişiklikler ve para harcamadığınız halde artan gücünüz sizi ele verecektir. 
Hile yapmayın, yaptırmayın. 
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Star Wars Jedi Survivor PC Hileleri

Strateji

Yeni NCSoft RTS oyunu duyuruldu

Hayatta KalmaRehberSons of Forest

Sons of the Forest Tüm Hileler ve Konsol Komutları

AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir