Mobil Oyun Ekipmanları

Mobil Oyuncu Ekipmanları: MUJA Yeni Jenerasyon Oyun Kolu

Indiegogo sitesinde yeni bir oyun kolu, gamepad, ön siparişe açıldı. Bildiğiniz gibi Indiegogo gibi sitelerde bir ürün piyasaya çıkmadan önce bir fikir ya da prototip olarak tanıtılıyor. Buradan ürün daha piyasada olmadan satışı yapılıyor ve beklenen destek seviyesine ulaştığında üretim başlıyor, üretimi tamamlandıktan sonra da ön sipariş verenlere ürün gönderiliyor. Bu ürünlerden birisi de yeni mobil oyuncu ekipmanı, yeni jenerasyon gamepad, MUJA.

Yeni nesil MUJA dokunmatik oyun kolu

30’dan fazla oyunda aktif olarak kullanılabilen ve ileride daha çok oyunu destekleyecek olan bu oyun kolu oldukça yetenekli ve kullanışlı. Eklediğimiz videodan görebileceğiniz üzere bir kılıf gibi görünen bu oyun kolu telefonun arka kısmına yapıştırılıp sökülebiliyor. Arka kısmında ise parmak dokunuşlarınızı algılayan bir sistem bulunuyor.

Ayrıca Bakınız: Mobil Oyuncu Ekipmanları: GameSir G5 BattleDock Kablosuz Oyun Kolu

Arka kısımda oldukça geniş 4 adet kısım bulunuyor. Bu kısımlar oyunlarda nişan alma, ateş etme, yetenek kullanma gibi özelliklere atanabiliyor.
muja gamepad mobil oyun ekipmanı
Oldukça ergonomik olan bu gamepad, oyun oynarken telefonu tutuşunuza göre arka kısımda kalan 4 parmağınızı bu dokunmatik alanların üzerine koyabiliyorsunuz. Genel olarak söyleyebiliriz ki Pubg Mobile için çıkan ve telefonun bir köşesine tutturulan tetiklerden daha iyi, daha kullanışlı ve de daha yetenkli.
muja mobil oyuncu ekipmanı

MUJA fiyat nedir ve nasıl satın alacaksınız?

Verdiğim bağlantıdan ürün için ön sipariş verebilirsiniz ama üretimin ne zaman başlayacağı verdiğim bağlantıda görülen hedefin tutturulmasına bağlı. 10000$ gibi bir limit koyulmuş. Ön siparişlerle bu tamamlandığı zaman üretim süreci başlayacaktır. Daha sonra bildirilen süre içerisinde de sizlere ürünler gönderilecektir. Bunun için de bir zaman sınırı da koyulmuş. Bu yazıyı yazdığımda hedefin tamamlanması için 30 gün gibi bir süre tahmine diliyor. Ayrıca teslimatların Nisan 2019’da yapılacağı belirtilmiş lakin bunu tam ciddiye almayın, zira yurt dışından geleceği için gümrük bekleme süresine göre bu süre de değişecektir.

Mobil oyun tanıtımları için Youtube Kanalım

Ürünün fiyatı için + kargo şeklinde en ucuz 49$ olarak belirlenmiş ve bir çoğumuz için bu çok yüksek bir fiyat. Hele ki ön siparişte olan bir ürün için. Oyunun ayrıca tanıtım videolarının içinde doğrudan oyunlarda da cihaz tanıtılıyor.

Muja Genel Tanıtım

Moba Oyunlarında

Pubg Mobile Oynarken

Arena of Valor Oynarken

Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun Ekipmanları

Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Asus Rog Strix Go 2.4

Mobil Oyun Ekipmanları

Mobil Oyuncular İçin Razer Junglecat Kontrolcü

Mobil Oyun Ekipmanları

SteelSeries Arctis 1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı İnceleme - Oyuncu Ekipmanları

Mobil Oyun Ekipmanları

Microsoft'un Mobil Oyun Kumandası - Mobil Oyuncu Ekipmanları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir