GüncellemeYarış Oyunları

Asphalt 8 Güncellemesi – Sol Şerit Festivali

Uzun zamandır hayatımızda olup hala kalitesini ve oyuncu kitlesini korumayı başaran yegane mobil oyunlardan birisi Asphalt 8 Airborne. Yakın zaman önce serinin bir sonraki oyunu olan Asphalt 9 Legends çıkışı bile oyunu tahtından indiremedi. Asphalt 8 güncellemesi Sol şerit festivali ile ve daha önceki güncellemelerle hala dikkatleri üzerinde tutuyor. Araba yarışı oyunu denince akla ilk gelen mobil oyunlardan birisi oluyor. Çıktığı yıllarda da hem Android hem iOS hem de Windows sürümünün piyasaya çıkması oldukça dikkat çekmiş ve araba yarışı denilince Asphalt serisi bir numara hale gelmişti. Hala da öyle. Bakalım Gameloft’un bu mükemmel oyunu Asphalt 8 güncellemesi detayları nelermiş. 

Asphalt 8 Güncellemesi Sol Şerit Festivali 

SOL ŞERİT FESTİVALİ
Yeni meydan okumalarımıza karşı becerilerini sına ve üst düzey ödüller kazan! Oldukça rekabeti etkinlikler yeni güncelleme ile bizleri bekliyor. Oyun daha da zorlaşıyor. Bu güne kadar Asphalt 8’de sürücü yeteneklerini ve reflekslerini geliştiren oyuncular bundan sonra daha zorlu yarışlar için hazırlanacak. 

Ayrıca bakınız Asphalt 8 Airborne Porsche Güncellemesi

YENİ ÖZEL ETKİNLİKLER
Üç etkinliği tamamlayıp üç muhteşem araba kazan: BMW i8 Coupe, Ferrari F60 America, Zeus Twelve Sigma. Yeni arabalar mı kazanmak istiyorsunuz? Asphalt 8 Güncellemesi Sol şerit festivali ile üç yeni arabayı etkinliklerle almanız mümkün. 

BİTİŞ ÇİZGİSİ KUTULARI
Oyun modu menülerinde işaretlenen yarışları tamamlarsan bir hediye alman garanti! Oyunun önerdiği yarışları tamamla ve garanti ödüllerden kazan. Yarışlar zorlu ama kazanmak kolay. 

GEZİNME İYİLEŞTİRMELERİ
Ürünlerini kolayca yönetmen için bir Envanter simgesi ekliyor ve VIP simgesini geri getiriyoruz. Arayüzde yapılan değişikliklerle birlikte Asphalt 8 oyuncuları artık daha sadece ve kullanışlı bir arayüze sahip olacak. Asphalt 8 Güncellemesi  sayesinde menüler arasında gezerken kaybolmayacak ağzınızın tadını kaçırmayacaksınız. Gameloft’un arayüze verdiği önemi diğer oyunlarda da görebiliyoruz. 

Youtube Mobil Oyun Kanalıma Abone Ol

Kısaca Asphalt 8 Airborne hakkında 

Mobil oyunlar arasında araba çeşitliliği en çok olan mobil yarış oyunlarından birisi olduğu gibi ayrıca grafik kalitesi ve oynanışıyla da göz dolduran Asphalt 8 Airborne bir çok oyuncunun yıllardır yarış yaptığı bir oyun olmaktan geri kalmadı. 

Dünyanın en hızlı arabaları 

Mercedes, Ferrari, Audi ve Porsche gibi üreticilerden 220’den fazla yüksek performanslı arabanın yanında Lamborghini Veneno, Bugatti 16.4 Grand Sport Vitesse, Ferrari LaFerrari, McLaren P1, Porsche 911 GT3 RS, Ducati Monster 1200 gibi özel seriler ve dünyanın en iyi ve hızlı arabaları resmi lisanslarıyla birlikte karşınızda. 

Asphalt 8 Airborne güncellemesi

Google Play

AppStore

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Lost Ark

Lost Ark: Artist Sınıfı ve 96 Kişilik PvP Modu Çıkış Tarihleri

Rol Oyunu

Witcher 3 geliştiricisi, yeni nesil güncelleme sorunlarıyla ilgili bazı çözümler yayınladı

Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons'ın Luminous Night güncellemesi, Kule'ye yeni biyomlar ekliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Rangers of Oblivion Silah İçin Giriş Rehberi