Nasıl YapılırYarış Oyunları

Asphalt 8 Hesabı Geri Yükleme Problemi

Tüm mobil oyun severler için Gameloft’un genelinde olan bir problemden bahsedeceğim. Bunu şimdiye kadar 2 oyunda yaşadık. Birincisi March of Empire diğeri ise Asphalt 8 Airborne. Asphalt 8 Hesabı Geri yükleme sıkıntısı yaşıyoruz. Daha önce uzun zaman oynadığınız Asphalt 8 oyununu bir süre bıraktıysanız, tekrar başlamaya karar verdiğinizde moraliniz bozulabilir. Çünkü oyunu Google Play bulut hesabınızdan geri yüklemek oldukça zahmetli ya da kimi oyunculara göre imkansız. Gelin şimdi Asphalt 8 hesabı geri yükleme probleminden bahsedelim. 

Asphalt 8 hesap nasıl geri yüklenir? 

Gameloft’ta uzun zamandır oynamadığınız oyunu geri yüklemek istediğiniz zaman izlemeniz gereken yol, oyuna girmek, sosyal sekmesinden oyunun kayıtlı olduğu hesaba bağlanmak. Yapmanız gereken bu kadar. Bu aşamada size iki hesabı önünüze getirip hangisini seçmek istediğinizi soruyor ve siz de ilerlemenizi kaybettiğimiz hesabınızı seçiyorsunuz. Ama özellikle üzerinden zaman geçtiğinde hesabınız eskide kaldığında bu işlem bu kadar basit olmuyor çünkü oyun eski hesabınızı göremiyor. 

Ayrıca bakınız : Sol Şerit Festivali Güncellemesi

Bu durum Asphalt 8 için de geçerli ve çok sık şikayet geldiği için bilinen sorunlara bir not eklemek zorunda kalmışlar. 

Senkronizasyon sorunları

Bazı oyuncularımız, oyun sonuçlarının senkronize olmadığını ve elde ettikleri ilerlemeler ile biletlerin kaybolduğunu bildirdi. Bu bir oyun hatası ya da bağlantı sorunu değil, tek yapmanız gereken ilerlemeden önce biraz (10 dakikaya kadar) beklemek. Bunun ardından sonuçlar doğru olarak yüklenecektir.
Maalesef dedikleri gibi de olmuyor. 10 dakika değil 10 gün de bekleseniz ilerlemeniz oyuna yüklenmiyor. Asphalt 8 hesabı geri yükleme problemi hala devam ediyor. Aynı sorunu yaşayan başka bir oyuncu buradan derdini anlatmış. Günler sonra cevap gelmiş ve hesabın geri yüklendi demişler fakat yine eksik şekilde. 

Asphalt 8 eski hesabı geri alma

Bunu yapmak için en iyi yöntem destek bölümünden yazmak, biraz beklemek gerekiyor ama kanıtla birlikte çözüm bulabilirsiniz. Peki kanıtınız nerde? Play Oyunlar uygulamasından kanıtınızı bulabilirsiniz. 

Youtube Mobil Oyun Kanalım

Play Oyunlar nedir? 

Bir çok oyuncunun bu güne kadar dikkatini çekmemiş olabilir ama her Android cihazda mecburen olan bir uygulamadır. Bu uygulama olmazsa oyunlar maalesef açılmıyor. Hata veriyor. Bir çoğu bu şekilde. 

Asphalt 8 hesabı geri yüklemek

Görselde gördüğünüz Google Play Oyunlar uygulamasında kayıtlı olan Asphalt 8 Airborne mobil yarış oyunu ilerlemem. Burada bir sürü başarı, bir sürü ilerleme olmasına rağmen bakın oyunum nasıl görünüyor. 

Asphalt 8 mobil yarış oyunu

Google Play Oyunlar ilerlemenizi bir bilet açarak Gameloft ‘a gönderin. Muhtemelen hesabınız geri yüklenecektir. Ama çözüm alamama ihtimaliniz de var. 

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Nasıl YapılırRehber

Discord Reklamları Nasıl Kaldırılır?

HaberYarış Oyunları

Eski Forza Horizon geliştiricilerine göre yeni oyunlarına aşık olacaksınız

Gran Turismo 7HaberYarış Oyunları

Gran Turismo 7 Güncellemesiyle Gelen Yeniliklere Göz Atın

Nasıl YapılırRehber

Android Emulator'de Oyun Güncellenmiyor Sorunu

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Zombi Modu Geldi