Nasıl YapılırYarış Oyunları

Asphalt 8 Hesabı Geri Yükleme Problemi

Tüm mobil oyun severler için Gameloft’un genelinde olan bir problemden bahsedeceğim. Bunu şimdiye kadar 2 oyunda yaşadık. Birincisi March of Empire diğeri ise Asphalt 8 Airborne. Asphalt 8 Hesabı Geri yükleme sıkıntısı yaşıyoruz. Daha önce uzun zaman oynadığınız Asphalt 8 oyununu bir süre bıraktıysanız, tekrar başlamaya karar verdiğinizde moraliniz bozulabilir. Çünkü oyunu Google Play bulut hesabınızdan geri yüklemek oldukça zahmetli ya da kimi oyunculara göre imkansız. Gelin şimdi Asphalt 8 hesabı geri yükleme probleminden bahsedelim. 

Asphalt 8 hesap nasıl geri yüklenir? 

Gameloft’ta uzun zamandır oynamadığınız oyunu geri yüklemek istediğiniz zaman izlemeniz gereken yol, oyuna girmek, sosyal sekmesinden oyunun kayıtlı olduğu hesaba bağlanmak. Yapmanız gereken bu kadar. Bu aşamada size iki hesabı önünüze getirip hangisini seçmek istediğinizi soruyor ve siz de ilerlemenizi kaybettiğimiz hesabınızı seçiyorsunuz. Ama özellikle üzerinden zaman geçtiğinde hesabınız eskide kaldığında bu işlem bu kadar basit olmuyor çünkü oyun eski hesabınızı göremiyor. 

Ayrıca bakınız : Sol Şerit Festivali Güncellemesi

Bu durum Asphalt 8 için de geçerli ve çok sık şikayet geldiği için bilinen sorunlara bir not eklemek zorunda kalmışlar. 

Senkronizasyon sorunları

Bazı oyuncularımız, oyun sonuçlarının senkronize olmadığını ve elde ettikleri ilerlemeler ile biletlerin kaybolduğunu bildirdi. Bu bir oyun hatası ya da bağlantı sorunu değil, tek yapmanız gereken ilerlemeden önce biraz (10 dakikaya kadar) beklemek. Bunun ardından sonuçlar doğru olarak yüklenecektir.
Maalesef dedikleri gibi de olmuyor. 10 dakika değil 10 gün de bekleseniz ilerlemeniz oyuna yüklenmiyor. Asphalt 8 hesabı geri yükleme problemi hala devam ediyor. Aynı sorunu yaşayan başka bir oyuncu buradan derdini anlatmış. Günler sonra cevap gelmiş ve hesabın geri yüklendi demişler fakat yine eksik şekilde. 

Asphalt 8 eski hesabı geri alma

Bunu yapmak için en iyi yöntem destek bölümünden yazmak, biraz beklemek gerekiyor ama kanıtla birlikte çözüm bulabilirsiniz. Peki kanıtınız nerde? Play Oyunlar uygulamasından kanıtınızı bulabilirsiniz. 

Youtube Mobil Oyun Kanalım

Play Oyunlar nedir? 

Bir çok oyuncunun bu güne kadar dikkatini çekmemiş olabilir ama her Android cihazda mecburen olan bir uygulamadır. Bu uygulama olmazsa oyunlar maalesef açılmıyor. Hata veriyor. Bir çoğu bu şekilde. 

Asphalt 8 hesabı geri yüklemek

Görselde gördüğünüz Google Play Oyunlar uygulamasında kayıtlı olan Asphalt 8 Airborne mobil yarış oyunu ilerlemem. Burada bir sürü başarı, bir sürü ilerleme olmasına rağmen bakın oyunum nasıl görünüyor. 

Asphalt 8 mobil yarış oyunu

Google Play Oyunlar ilerlemenizi bir bilet açarak Gameloft ‘a gönderin. Muhtemelen hesabınız geri yüklenecektir. Ama çözüm alamama ihtimaliniz de var. 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Farming SimulatorRehber

Farming Simulator Activation Limit Exceeded Hatası

Farming SimulatorRehber

Farming Simulator "Can't load game.xml Hatası" Çözümü

Battle Royale

Apex Legends'ın Rahatsız Edici Bir Bug'ı Sonunda Düzeltildi

Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile Update Download Failed Hatası Ve Çözümü

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Zombi Modu Geldi