Yarış Oyunları

Asphalt 9 ‘a İstanbul Haritası Mı Eklenecek?

Asphalt 9 Legends, Gameloft’un Asphalt serisinin en yeni mobil yarış oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle grafikleriyle dikkat çeken mobil yarış oyunu Asphalt 9’un resmi Facebook hesabından sorulan bir soru ilgimizi çekti. “İstanbul’a en uygun pist rotası ne olurdu?” şeklinde sorulan soru, akıllara İstanbul’dan bir yarış haritasının Asphalt 9 Legends oyununa eklenebileceğini getirdi. Resmi bir açıklama yapılmamış olsa da bu soru sadece meraktan sorulmaz. Bildiğiniz üzere Asphalt 9 ‘da dünyanın bir çok yerinden haritalar bulunuyor. Yarıştığınız haritalar hemen hemen gerçek yoldan uyarlanmış oluyor. Bundan sonra Asphalt 9 ‘da İstanbul’dan bir harita görmemiz mümkün.

Anket gibi soru

Gameloft Türkiye’nin Facebook resmi hesabından sorulan soru tıpkı bir anket gibiydi. İnsanlardan görüşleri alındı. Bir çok kişi kendine göre yarış için en uygun mekanları sıraladı. İşte o soru.

asphalt 9 legends türkiye istanbul haritası

Soruya bakacak olursak, oyuna Türkiye’den bir yarış haritası eklenmesi söz konusu. Bir çok oyuncu kendinden değerler görmenin önemini biliyor ve bir çok oyunda bunu istiyor. Sizin rotanız ne olurdu? İstanbul’un hangi yollarında Asphalt yarışı yapmak isterdiniz? Yorumlarda bize belirtebilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Lost Ark

Lost Ark: Artist Sınıfı ve 96 Kişilik PvP Modu Çıkış Tarihleri

Rol Oyunu

Witcher 3 geliştiricisi, yeni nesil güncelleme sorunlarıyla ilgili bazı çözümler yayınladı

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 Güneş Paneli Konumu Nerededir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Macera Oyunları 5 Mobil Oyun