Yarış Oyunları

Asphalt 9 ‘a İstanbul Haritası Mı Eklenecek?

Asphalt 9 Legends, Gameloft’un Asphalt serisinin en yeni mobil yarış oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle grafikleriyle dikkat çeken mobil yarış oyunu Asphalt 9’un resmi Facebook hesabından sorulan bir soru ilgimizi çekti. “İstanbul’a en uygun pist rotası ne olurdu?” şeklinde sorulan soru, akıllara İstanbul’dan bir yarış haritasının Asphalt 9 Legends oyununa eklenebileceğini getirdi. Resmi bir açıklama yapılmamış olsa da bu soru sadece meraktan sorulmaz. Bildiğiniz üzere Asphalt 9 ‘da dünyanın bir çok yerinden haritalar bulunuyor. Yarıştığınız haritalar hemen hemen gerçek yoldan uyarlanmış oluyor. Bundan sonra Asphalt 9 ‘da İstanbul’dan bir harita görmemiz mümkün.

Anket gibi soru

Gameloft Türkiye’nin Facebook resmi hesabından sorulan soru tıpkı bir anket gibiydi. İnsanlardan görüşleri alındı. Bir çok kişi kendine göre yarış için en uygun mekanları sıraladı. İşte o soru.

Ayrıca Bakınız:   War Spear Online Son Güncelleme Detayları

asphalt 9 legends türkiye istanbul haritası

Soruya bakacak olursak, oyuna Türkiye’den bir yarış haritası eklenmesi söz konusu. Bir çok oyuncu kendinden değerler görmenin önemini biliyor ve bir çok oyunda bunu istiyor. Sizin rotanız ne olurdu? İstanbul’un hangi yollarında Asphalt yarışı yapmak isterdiniz? Yorumlarda bize belirtebilirsiniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Yarış Oyunları

Table Top Racing: World Tour - Araba Yarışı

Spor OyunlarıYarış Oyunları

Overdrive City Ön Kayıtta - Gameloft'un başka bir araba oyunu

Yarış Oyunları

Yarış Oyunu GRID: Autosport Android İçin Yayınlanıyor

AksiyonYarış Oyunları

Mario Kart Tour Yeni Etkinlikle Yeni Bir Karakter Kazanıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Macera Oyunları 5 Mobil Oyun