Battle Royale

Pubg Mobile Zombi Modu Taktikleri

Yakın zaman önce popüler battle royale oyunu Pubg Mobile ‘a zombi modu diye bilinen “Survive Till Down” isimli bir mod eklendi. Bu mod aynı hayatta kalma mücadelesi içinde bir de zombileri ekliyor ve sizden sabaha kadar hem rakiplerinize karşı hem de zombilere karşı hayatta kalmanız isteniyor. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Pubg Mobile’da zombu modunda hayatta kalmanın püf noktaları nelerdir? Uygulamanız gereken yöntemler, ilk yapmanız gerekenler ve genel olarak Pubg Mobile zombi modu taktiklerini sizler için sıraladık. İşte, sınırlı süreli oyunda kalacak olan Survive Till Down, zombi modunda başarı şansınızı arttıracak küçük taktikler…

Pubg Mobile Survive Till Down hakkında kısaca bilgi

Resident Evil 2 oyunuyla birlikte ortak bir proje olan bu mod sınırlı süreli oyunda olacak. Bu mod sadece takım olarak oynanabiliyor. Zombi modu Erangel haritasının Pochinki ve Rozhok bölgeleri arasında belirlenmiş bir alanda geçiyor. Pubg Mobile ‘ın bu modunda normal ve güçlü zombiler sürekli ortaya çıkıyor. Öldürerek bitmiyorlar. İşin zor kısmı aynı zamanda diğer takımlarla da mücadele etmeniz gerekiyor.

Zombi modunda nasıl başarılı olursunuz?

Loot yapmaya vakit ayırmayın

Loot yapmaktansa ilk etapta zombi öldürmek eşya elde etmek için önemli bir adım. Zombileri ilk etapta hızlı bir şekilde avlamak için etkili silahlardan birisi pompalı tüfek olup mutlaka alın ve aktif şekilde kullanın. Loot yapmayı zombilere saklayın. Buradan oldukça fazla mermi ve sağlık eşyası düşmekte.

Stratejinizi oluşturun

pubg mobile zombi modu hayatta kalma

Takım oyunu olduğu için bildiğiniz ve etkileşimde olabileceğiniz insanlarla Pubg Mobile Zombi moduna girmeye çalışın. Eğer mümkünse arkadaşınız olmasa bile oyun içinde iletişim kanallarını kullanın. Takım halinde savaşmak, bu moddan canlı çıkmak için en önemli etkendir.

Mobil Oyun Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Tyrant’ı öldürmeye çalışın

Dev zombilerden birisi, boss denilebilecek Tyrant güçlü silahlar düşürmekte. Oyuna yeni eklenen bu silahlardan en güçlüsü alev silahıdır. Alev silahını alarak hem zombilere hem de diğer oyunculara karşı çok büyük bir avantaj elde edebilirsiniz. Ama böyle bir yol izleyecekseniz mutlaka daha önceden gaz toplamayı unutmayın.

Silah seslerini takip edin

Mutlaka kulaklık kullanarak silah seslerine hem mini haritadan hem de ses kasarak dikkat kesilmeniz gerekmekte. Alan küçük ve her yer zombi olduğundan bolca silah sesi duyacaksınız. Bu nedenle diğerlerinin yerlerini bulmak oldukça kolay olacaktır.

Zombileri yem olarak kullanın

Bu çok önemli ve sinsi bir taktiktir. Pubg Mobile’ın en önemli taktiklerini bu moda uygulayalım. Hızlıca zombi avladıktan sonra ve gerekli mühimmatı topladıktan sonra pusun. Mümkünse zombilerin sizi göremeyeceği ve zombilerin ortalıkta olduğu yerlerde sessizce yolları ve köşeleri gözleyin. Mutlaka birileri o zombiyi avlamaya gelecektir. Bu sayede yerini belirleyebilir ve avlayabilirsiniz. Bu açıdan zombi avlamak konusunda biraz temkinli olun. Bırakın diğerleri avlasın. Siz de onları avlayın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
En İyi Mobil Okey Oyunları