MMORPGRehberYoutube

(Rehber) Aion: Legions of War – Kahraman Geliştirme

Uzun zamandır testlerini sürdüren ve geçtiğimiz haftalarda çıkışını yapan Aion: Legions of War mobil rpg oyunuyla ilgili hazırladığımız bu rehber sayesinde, kahraman geliştirmeyle ilgili bütün ince detayları sizlere aktarmayı planlıyoruz.

Aion: Legions of War kahraman sistemi

Oyunda zindanlarda bir kahraman gurubu belirleyip oyuna giriyor ve savaşıyorsunuz. 5 kahramandan oluşan grubunuzu kahramanlar arasından seçtiklerinizle oluşturuyorsunuz. Bu demek oluyor ki elinizde çok sayıda kahraman olacak. Lakin bunları ilk elde ettiğiniz gibi bırakamazsınız. Kahramanlar 3 temel şekilde geliştirilebilir.

  • Seviye alma
  • Yıldız alma
  • Uyanış
Aion: Legions of War seviye alma

Seviye almak için temel iki yöntem bulunuyor. Bunlar;

  • Değersiz ya da gözden çıkarılabilir kahramanları birleştirme
  • O kahramanla oyunlara girme

Kahramanları birleştirerek seviye almak kahraman sayfasından seçtiğiniz kahramana eklenmesini istediğiniz kahramanları seçmek suretiyle yapılıyor. Ya da oyunda aktif şekilde oynadığınız kahraman her zindan sonrası tecrübe puanı kazanıyor.

aion legions of war rehber kahraman geliştirme

Bununla birlikte söylenmesi gereken en önemli şey kahraman seviye sınırı. Kahramanların seviye sınırı yıldızına göre belirlenir. 2 yıldız kahraman 15 seviye kadar gelişebilirken 3 yıldız bir kahraman 20 seviyeye kadar seviye alabilir. (Dikkat bu rakamlar değişebilir)

Kahraman birleştirme

Kahraman birleştirmek hakkında içeriğin olduğu videomu izleyebilirsiniz. Bu işlem iki şey için kullanılır. Birincisi kahramana tecrübe puanı kazandırmak ve seviye almak. İkincisi kahramana yıldız kazandırmak.

Kahraman açma ve geliştirmeyi en ince detayına kadar youtube videosunda görebilirsiniz.

DAHA FAZLA REHBER İÇİN ABONE OL

Aion: Legions of War kahraman yıldız alma

Oyunun en önemli geliştirmelerinden birisi. Bir kahraman elde ettiniz ve bu kahraman 2 yıldıza sahip. Onu geliştirmek için alabildiği son seviyeye kadar seviye atlatmanız gerekiyor. Daha fazla seviye alamadığı zaman kahramana yıldız vermeniz gerekli. Bunun için ihtiyaç duyacağınız en önemli şey, aynı yıldız sayısına sahip başka kahramanlar.

3 yıldız sahibi bir karakteri 4 yıldız yapmak için gerekli olan şeyi örnek olarak yazalım;

  • 3 yıldız ve son seviye bir kahraman
  • 3 yıldıza sahip 3 adet kahraman
  • 10000 oyun içi altın

Bu rakamların gelecek bir güncelleme ile değişebileceğini hatırlatarak dilerseniz kahramana yıldız verme videomuza geçelim.

Ayrıca yukarıdaki videomuzda başka bir yazıda açıklayacağımzı Expedition kısmını görmeniz de mümkün.

Kahraman açma ve geliştirmeyle ilgili detaylı bilgi vermeye çalıştım. Soru ve sorunlar için yorum kısmından bana ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim gümüşü nasıl elde edilir ve eritilir?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?

Forza Horizon 5Yarış Oyunları

Forza Horizon 5'te Maksimum Rütbe ve Prestij Seviyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.