ListeYeni Oyunlar

Yakın Zaman İçinde Çıkacak Mobil Oyunlar (Şubat 2019)

Yakın zaman içinde çıkması beklenen ve şuan ön kayıt aşamasında olan oyunlardan bahsedeceğiz. Harika yeni oyunlar bizleri bekliyor. Elbette hali hazırda ön kayıt aşamasında olup daha önce tanıtımını yaptığım oyunları listeye almıyorum. Dilerseniz başlayalım;

 

Full Metal Monsters

Savaş temasını yok olmuş bir dünyada dinazorlarla karşımıza çıkaran ilginç bir oyun diyebiliriz. İsminden de anlaşılacağı üzere oyun dinazorların çeşitli aparatlarla güçlendirilmesi sonrası savaştırılmasıyla oynanıyor. Aksiyon oyunları kategorisinde yer alan oyuna verdiğim bağlantıdan ön kayıt olabilirsiniz.

Google Play

Critter Crash

Eğlenceli bir iki boyutlu mobil oyun. Platform üzerinde asılı duran sanki beşik oyuncağı gibi sallanan orman hayvanları birbirlerine karşı savaşıyor. Sonuç olarak rakibin asılı duran herhangi bir hayvanı kalmadığı zaman oyunu kazanmış oluyorsunuz. Çeşit çeşit hayvanları takımınıza ekleyebiliyorsunuz. Elbette hepsinin farklı özellik ve yetenekleri bulunuyor. Mutlaka kontrol edin.

Google Play

Wild Beyond

Desteni toplayıp platformda düşmanlara karşı koyduğun bilim kurgu dolu bir oyun mu arıyorsun? O halde Wild Beyond tam sana göre bir oyun. Ayrıca tanıtıma baktığımız zaman PvP savaşlarında herhangi bir enerji ya da süre sınırı bulunmuyor. Bu açıdan Clash Royale sistemi gibi bir sistem kullanılıyor. Mutlaka bir bakın.

Google Play

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Game PassListe

Xbox Game Pass: Beş Saatten Kısa Sürede Bitirilebilecek Oyunlar

ListeSimülasyon

En İyi Ticaret Simülasyonu Oyunları

Liste

En İyi Dinazor Oyunları (Liste)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir