ListeYeni Oyunlar

Yakın Zaman İçinde Çıkacak Mobil Oyunlar (Şubat 2019)

Yakın zaman içinde çıkması beklenen ve şuan ön kayıt aşamasında olan oyunlardan bahsedeceğiz. Harika yeni oyunlar bizleri bekliyor. Elbette hali hazırda ön kayıt aşamasında olup daha önce tanıtımını yaptığım oyunları listeye almıyorum. Dilerseniz başlayalım;

 

Full Metal Monsters

Savaş temasını yok olmuş bir dünyada dinazorlarla karşımıza çıkaran ilginç bir oyun diyebiliriz. İsminden de anlaşılacağı üzere oyun dinazorların çeşitli aparatlarla güçlendirilmesi sonrası savaştırılmasıyla oynanıyor. Aksiyon oyunları kategorisinde yer alan oyuna verdiğim bağlantıdan ön kayıt olabilirsiniz.

Google Play

Critter Crash

Eğlenceli bir iki boyutlu mobil oyun. Platform üzerinde asılı duran sanki beşik oyuncağı gibi sallanan orman hayvanları birbirlerine karşı savaşıyor. Sonuç olarak rakibin asılı duran herhangi bir hayvanı kalmadığı zaman oyunu kazanmış oluyorsunuz. Çeşit çeşit hayvanları takımınıza ekleyebiliyorsunuz. Elbette hepsinin farklı özellik ve yetenekleri bulunuyor. Mutlaka kontrol edin.

Ayrıca Bakınız:   Home Street Mobil Oyun Ön Kayıt Yaptır

Google Play

Wild Beyond

Desteni toplayıp platformda düşmanlara karşı koyduğun bilim kurgu dolu bir oyun mu arıyorsun? O halde Wild Beyond tam sana göre bir oyun. Ayrıca tanıtıma baktığımız zaman PvP savaşlarında herhangi bir enerji ya da süre sınırı bulunmuyor. Bu açıdan Clash Royale sistemi gibi bir sistem kullanılıyor. Mutlaka bir bakın.

Google Play

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
ListeStrateji

En İyi Kule Savunma Oyunları (Tower Defense) Önerisi

Liste

Mayıs 2019'da En Çok Kazanan Oyunlar Hangileri (Bütün Platformlar)

ListeRol Oyunu

En İyi Rol Yapma Oyunları (Haziran 2019)

ListeStrateji

En Yeni Mobil Strateji Oyunları

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.